Baner na budowę

Banery jako produkt znane są bardzo dobrze i z powodzeniem stosowane jako skuteczne medium reklamy zewnętrznej. Rozmieszczone w przemyślany sposób mogą informować, zachęcać do kupna, przypominać o naszym istnieniu potencjalnym Klientom zarówno na rynku lokalnym, jak i o naszej obecności w globalnej sieci.

Banery informacyjne

Innym nieco zastosowaniem są banery informacyjne, bardzo praktyczne w użyciu, a umieszczane na budowach. Baner na budowę ma przewagę nad tablicami stałymi, montowanymi na stelażach, ponieważ można zawrzeć na nim dużo czytelnej informacji, której prezentacja nie będzie wymagała, stałych bardzo stabilnych podpór. To dzięki temu, że montaż banera jest bardzo prosty. Doskonale nadają się do tego, aby umieszczać je na ogrodzeniu, na rusztowaniu, na wszelkich znajdujących się na terenie budowy pionowych podporach, będących stałymi elementami wyposażenia.

Baner na budowę

Baner na budowę posiada zwykle treści i infografiki dotyczące zachowania warunków bezpieczeństwa, a więc wszelkich zakazów oraz nakazów obowiązujących na budowie. Umieszcza się też na nich w czytelny sposób logo i nazwę firmy prowadzącej budowę, co dodatkowo działa utrwalająco na jej wizerunek. Tkaniny banerowe są trwałe. Można je łatwo czyścić i nie zajmują dużo miejsca w przypadku ich transportu i przechowywania. To też atut przemawiający za stosowaniem banerów w miejsce stałych tablic, które przy takiej samej powierzchni z treścią będą zarówno kłopotliwe w montażu, jak i transporcie oraz ewentualnym przechowaniu do czasu kolejnego użycia. Czas na montaż też się liczy.

Każdorazowe zbudowanie stelaża pod tablicę i wkopanie go wymaga zaangażowania dwóch pracowników przez kilka godzin, co wiąże się z wynagrodzeniem za tę pracę. Rozwieszenie banera we wskazanym miejscu to zajęcie dla jednej osoby, zajmujące zaledwie kilka minut. Do mocowania banera nie używa się gwoździ czy wkrętów jak w przypadku budowy tablic. Zastosowanie znajdują tu plastikowe opaski zaciskowe, zwane powszechnie trytkami – elementy bardzo bezpieczne i łatwe w użyciu.

Banery a tablice

Funkcjonalność banera dla opisanego powyżej zastosowania – banery na budowę -daje mu ogromną przewagę nad tablicą stałą, dlatego też zachęcamy do korzystania z tej formy zamieszczania istotnych informacji. Zapraszamy przy okazji do korzystania z naszej pomocy w przygotowaniu stosowanej prezentacji.

Więcej na temat banerów znajdziesz tu https://www.bib.olsztyn.pl/banery-olsztyn/

Dodaj komentarz