BiB Drukarnia

BiB Drukarnia Olsztyn, ul. Zakole 17 poleca swoje usługi

TERAZ przy zdalnej obsłudze bezpłatna dostawa większości produktów.

Nasza drukarnia zaopatrzy Państwa we wszelkie niezbędne materiały informacyjne i reklamowe, w eleganckiej formie i utworzy nowoczesną stronę internetową. Polecamy między innymi:

 • wizytówki, które wyróżnią Państwa na tle konkurencji
 • pieczątki – różne typy i wielkości
 • strony internetowe i pozycjonowanie – szybkie, nowoczesne, dostosowane do urządzeń mobilnych
 • banery – najtańsza, uniwersalna forma reklamy zewnętrznej
 • ulotki, foldery – gdzie diabeł nie może… tam dotrze ulotka
 • zaproszenia ślubne – nasze zaproszenia podkreślą wyjątkowość chwili
 • kalendarze – aby Państwa Klient pamiętał… i zamawiał
 • plakaty – tani i skuteczny środek perswazji
 • papier firmowy, który podniesie prestiż Państwa ofert i korespondencji

 

Oferta w zakresie poligrafii

Dla kogo drukujemy

BiB Drukarnia Olsztyn Jaroty zaprasza Firmy i Klientów indywidualnych, dla których ważna jest wysoka jakość, profesjonalne projekty i szybkie terminy realizacji.
Zadzwoń 694 668 186 lub wpadnij na kawę do naszego biura 🙂

[metaslider id=2199]

Wysoka jakość wydruku wizytówek firmowych czy też ulotek reklamowych jest bardzo ważna, dlatego warto wybrać usługi naszej firmy, która posiada ugruntowaną i długoletnią pozycję na rynku. Firma działa w branży od 1991 roku dostarczając usługi tylko wysokiej jakości. Tworzą ją profesjonalni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy w sposób kompleksowy pomogą wybrać dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązanie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Jak zamawiać?

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i druku wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, banerów, zaproszeń, kalendarzy oraz ich dostawę. Zlecenie poprzedza zazwyczaj konsultacja, w czasie której staramy się doradzić Klientom najkorzystniejszą opcję dostosowaną do jego wymagań i potrzeb oraz możliwości. W czasie od przygotowania przez nasze studio graficzne projektu do gotowego produktu pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego i sprawdzonego sprzętu. Wykorzystujemy najbardziej sprawdzone oprogramowanie i jego możliwości. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, klientami indywidualnymi oraz innymi agencjami reklamowymi. Nie boimy się podjąć nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, ponieważ to one budują nasze doświadczenie.

Jesteśmy rozpoznawani jako solidny partner w biznesie. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie oraz fachowość to atuty, jakimi możemy się poszczycić. Wybierając nasze usługi otrzymacie Państwo gwarancję terminu, jakości oraz korzystnej ceny. Nasza nowoczesna usługa – drukarnia Olsztyn  offsetowa i cyfrowa –  gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie.

Współpraca z nami

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą i chcielibyście poznać szczegółowe informacje dotyczące cennika lub naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

Każda osoba odpowiedzialna za marketing – właściciel firmy, szef marketingu, prezes- zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne dla firmy są indywidualnie zaprojektowane i profesjonalnie wydrukowane materiały reklamowe. Kiedy powstaje potrzeba wydrukowania wizytówek, ulotek, folderów lub katalogów to najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania zaufanej, profesjonalnej drukarni.
Aby ograniczyć koszty solidnego wydruku w domu lub w biurze najlepiej, aby obsługą takiego zadania zajęła się profesjonalna drukarnia. Olsztyn to miasto, w którym jest ciągle spore zapotrzebowanie na różnego rodzaju druki, w każdej z możliwych technik, zarówno offsetowej, jak i innych – na przykład tampondruk lub sitodruk.
Aby rozwijać swoją działalność i zacząć docierać do szerszego grona klientów, wypada pomyśleć o należytej formie utrwalania wizerunku swojej firmy poprzez wykorzystanie materiałów drukowanych. Efektywną formą promocji będzie stworzenie odpowiednich projektów ulotek, a może nawet katalogów z pełną ofertą przedsiębiorstwa. Aby to stało się faktem, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, które nasze zlecenie wykona.
W naszym mieście będącym stolicą województwa warmińsko-mazurskiego znajdziecie kilka drukarni.
Jeżeli stawiacie na jakość i profesjonalizm to zapraszamy

W BiB wydrukujesz każdy, nawet bardzo nowatorski projekt. Wyróżniaj się na tle konkurencji, zamawiaj inspirujące ulotki, foldery, wizytówki… Ciekawe wzory TU

Zamów pieczatkę

Polecamy pieczątki zwykłe, okrągłe i koloroweW naszej firmie zamówisz każdy rodzaj pieczątki. Polecamy standardowe automaty pieczątkarskie. Takie automaty są przez nas wyposażane w tradycyjne gumki w kształcie prostokąta. Oferujemy wszystkie wymiary gumek od 28mm x 10mm do 75mm x 40mm.
Atrakcyjną innowacją w zakresie pieczątek są pieczątki wielobarwne oraz okrągłe. Zapraszamy Państwa do naszego biura. Zaproponujemy rozwiązania, które wyróżnią Państwa Firmę na tle konkurencji. Zaprojektuj własną pieczątkę

Banery to najtańsza reklama

Ładne banery to reklama i ozdobaW dzisiejszych czasach banery reklamowe stały się zarówno efektywnym, jak i efektownym rozwiązaniem w dziedzinie reklamy, które firmy wykorzystują coraz częściej. Trudno się temu dziwić. Banery są bowiem  bardzo tanie i łatwe w montażu. Niesamowita jest też skala opracowań graficznych, jakie można wykorzystać na banerach. Nowoczesny baner zaprojektowany przez zdolnego grafika posiada nie tylko funkcje reklamowe. Taki baner może stać się prawdziwą ozdobą płotu, ściany, garażu… Sprawdź ofertę

BiB – Drukarnia i Reklama

BiB to Reklama Olsztyn, ul. Zakole 17
W zakresie reklamy zamówisz u nas wszystko – od wizytówek, poprzez banery, do nowoczesnych systemów sprzedających.

Niektórzy biznesmeni zamawiają poszczególne usługi i produkty potrzebne do reklamowania firmy u różnych dostawców, każdorazowo poświęcając swój cenny czas na tłumaczenie wszystkiego od początku. Jeśli zlecisz reklamę naszej firmie możesz być pewny, że nie tylko wykonamy solidnie każdą zleconą pracę, ale zaproponujemy również korzystne cenowo rozwiązania dostosowane do specyfiki Twojej firmy.
Dajemy gwarancję pełnej satysfakcji z wykonanych przez nas usług. Możecie Państwo zaufać naszemu ponad 25- letniemu doświadczeniu.

U nas zamówisz wszystko w zakresie:

 • nowoczesnego marketingu
 • skutecznej reklamy

Dzięki naszym usługom zdobędziesz klientów

 • i z Internetu
 • i z Twojego miasta
 • i z dowolnej okolicy

Wykonamy dla Ciebie:

 • wszelkie druki potrzebne w Twojej firmie, od wizytówek i kalendarzy, poprzez ulotki –  na ekskluzywnych folderach kończąc
 • wszelkie gadżety reklamowe z nadrukiem Twojej Firmy
 • tablice reklamowe, szyldy i banery
 • strony internetowe, w każdym zakresie, poczynając od najprostszych wizytówek internetowych, a kończąc na zaawansowanych stronach, które same odnajdują klientów w Internecie, prezentują towary i usługi oraz doprowadzają do sprzedaży online.
 • efektywne pozycjonowanie stron i atrakcyjne reklamy internetowe

Reklama dwa w jednym

BiB Reklama Olsztyn skuteczna i niedrogaInternet jest niezwykle skutecznym medium reklamowym, ale wiele osób nadal korzysta z tradycyjnych form drukowanych, jako źródła pozyskiwania informacji. Dlatego też nie należy stawiać tylko na jeden sposób rozpowszechniania informacji i reklamy. Każda firma powinna wykorzystywać wszelkie dostępne możliwości, aby potencjalny klient, w momencie, kiedy będzie potrzebował poszukiwanej informacji miał ją w zasięgu ręki. Bezpłatne, drukowane informatory spełniają tę rolę, ponieważ oprócz standardowych form ogłoszeniowych dają możliwość zamieszczenia artykułów promujących sprzedawcę i produkty. Taka forma reklamy bardzo zachęca do kontaktu, ponieważ u potencjalnego klienta podnosi poziom zaufania do sprzedawcy, który troszczy się o to, aby każda zainteresowana osoba mogła poznać wartość i zastosowanie sprzedawanych przez niego produktów. Na rynku jest mnóstwo towarów o podobnych cechach i zastosowaniu i rozprowadza je wielu sprzedawców, ale w tym wyścigu z konkurencją wygra firma, która w taki sposób zainteresuje każdego potencjalnego klienta, że ten zwróci się właśnie do niej.

Druk offsetowy a cyfrowy

Nasz firma poleca drukowanie metodą offsetową, która sprawdza się najbardziej cenowo i jakościowo już przy nakładach od 500 egzemplarzy. Przy mniejszych zamówieniach polecamy druk cyfrowy (do formatu B1)

Wizytówka króluje w każdej firmie

Wizytówka z naszej drukarni to dobry wybór dla Twojej firmy. BiB Drukarnia Olsztyn poleca

Podstawowym i niezbędnym elementem kreującym wizerunek firmy jest wizytówka firmowa, która swoją formą i treścią nawiązuje do specyfiki firmy, a także w subtelny sposób nakłania do jej zachowania na czas, kiedy może okazać się potrzebna. Jej działanie jest bowiem podwójne. Z jednej strony informuje potencjalnego klienta o tym, że dana firma jest aktywna na rynku, z drugiej swoją nienachalną formą, dzięki rozmiarom, atrakcyjnej grafice i zachęcającej treści, skłania by ją dłużej przechować. Taka wizytówka może mieć tradycyjną formę zadruku jednostronnego, z drugą stroną przydatną na notatki albo może być zadrukowana dwustronnie i spełniać jednocześnie funkcję ulotki. Dodatkowym, użytecznym sposobem, który może przedłużyć czas przechowania informacji zawartych na wizytówce jest jej połączenie z podręcznym, miniaturowym kalendarzem i wówczas mamy do czynienia z kalendarzykami firmowymi, które w istocie są rozbudowaną formą firmowej wizytówki. Jeśli chodzi o codzienną pracę firmy to wielobarwny papier firmowy jest chyba najbardziej spektakularnym sposobem na pokazanie, jak bardzo troszczy się ona o własny wizerunek i że ją na to stać. Świadczy o tym dopracowanie grafiki i dobór rodzaju papieru, a także fakt, że poniosła koszty związane z przygotowaniem, więc prawdopodobnie prężnie się rozwija. Sprawdź ofertę na stronie wizytówki Olsztyn

Druki do swojej firmy zamówisz w BiB Drukarnia Olsztyn

Ulotki i foldery – sztab marketingu

Kolejną formą drukowanej reklamy na potrzeby indywidualne są ulotki i foldery. W zależności od przewidywanego zastosowania i budżetu będą bardziej lub mniej rozbudowane. Są bardzo dobrym, chociaż na pewno dosyć kosztownym w stosunku do wszelkiego rodzaju wizytówek, medium reklamowym. Dzięki większemu formatowi pozwalają na to, by wykorzystując tę cechę przybliżyć klientowi zakres działalności firmy w jak najbardziej zachęcający sposób. Mogą być wykorzystywane okazjonalnie, a także jako dodatek przy zakupach, który może zachęcić do powrotu poprzez pokazanie korzyści, jakie przysporzy klientowi stały kontakt z dostawcą.
BiB Olsztyn zapewnia kompleksową obsługę w zakresie przygotowywania i druku wszelkich reklamowych materiałów drukowanych. Nasz zespół ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży reklamowej i dlatego możemy wspomóc naszych Klientów w zakresie przygotowania materiałów graficznych i zdjęciowych, a także dopracowania odpowiednich tekstów.
Zapraszamy do współpracy!

BiB Drukarnia Olsztyn, Zakole 17

Summary
Drukarnia
Service Type
Drukarnia
Area
Olsztyn
Description
Drukarnia BiB oferuje wysokiej jakości druki dla firm takie jak wizytówki, ulotki, foldery, katalogi a także banery i pieczątki oraz kompleksową reklamę dla przedsiębiorstw. Działamy w branży reklamowej od 1991 roku. Polecamy atrakcyjne pakiety reklamowe

4 komentarze do wpisu „BiB Drukarnia”

 1. Jaki termin zapewnia wasza drukarnia na wydruk 1000 ulotek.
  Pytam ponieważ jeszcze nie mam treści a kiedy już otrzymam treść ogłoszenia mojego partnera to będę chciał szybko wydrukować

  Odpowiedz
  • Sam druk to nie problem – zajmuje tylko 2 dni robocze od chwili skompletowania zamówienia. Potrzebny jest również czas na zatwierdzenie projektu do druku (przez Klienta) i oczywiście czas na wykonanie projektu. W opisanej sytuacji proponuję abyśmy zajęli się już wcześniej przygotowaniem projektu a nieznane aktualnie treści uzupełnili na samym końcu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz