Bloczki samokopiujące, druki samokopiujące

Polecamy kolorowe bloczki samokopiujące i druki samokopiujące z indywidualnym opracowaniem na zamówienie.

bloczki samokopiujące Olsztyn, Zakoe 17 druki samokopiujące

Bloczki lub druki samokopiujące są doskonałym rozwiązaniem dla osób, stawiających na  szybkie i sprawne ręczne wypisywanie specyficznych dokumentów. Szczególnie takich, które wymagają specjalnego opracowania oraz rachunków, faktur. Polecamy indywidualnie opracowane bloczki z logo firmy i innymi elementami systemu identyfikacji wizualnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kolorowe bloczki samokopiujące w formacie od A6 do A4.

Do czego służą bloczki samokopiujące?

Bloczki samokopiujące  wykorzystasz do szybkiego kopiowania różnego rodzaju dokumentów, wypełnianych ręcznie lub mechanicznie. Produkuje się je, z papieru o specjalnych właściwościach.  Dlatego możliwe jest natychmiastowe wykonanie i oddzielenie  kopii oraz oryginału. Kartki w bloczku są pokryte mikrokapsułkami z barwnikiem, który pod wpływem nacisku wywieranego przez „igłę”  długopisu pęka i ulega reakcji chemicznej, tworząc napis.

Jakie zalety posiadają druki samokopiujące?

Jedną z głównych zalet bloczków samokopiujących jest oszczędność czasu, ponieważ nie wymagają ponownego przepisywania, podpisywania lub wykonania kopii. Sprawdzają się także doskonale w czasie dłuższej awarii komputera lub drukarki. Dotyczy to momentów, gdy należy wypisać dokument, a jest to w danej chwili technicznie niemożliwe. Dodatkowo podrobienie takich druczków jest bardzo skomplikowane lub praktycznie niewykonalne. Warto się w ten rodzaj druków zaopatrzyć. Ich niezawodność jest nieoceniona i może pomóc każdemu w sytuacjach podbramkowych.

Komu się przydadzą?

Druki tego rodzaju na pewno znajdą zastosowanie w wielu firmach i instytucjach pracujących w terenie oraz urzędach zajmujących się finansami oraz rachunkowością. Między innymi jako faktury, rachunki, potwierdzenia,  druki księgowe, ale także jako druki pocztowe, dowody wpłat lub potwierdzania nadania/odbioru przesyłki, jak również listy przewozowe, dokumenty wydania lub przyjęcia towaru.

Dlaczego warto zamówić je u nas?

Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie oraz możliwości w dziedzinie drukowania. Gwarantujemy najlepszą jakość oraz szybki czas realizacji Państwa zamówienia.
Warto zwrócić uwagę na fakt, iż obecne bloczki samokopiujące w niczym nie przypominają tradycyjnej kalki, która powodowała wiele zabrudzeń. Komfort ich użytkowania jest ogromny, a jakość kopii świetna.  Dlatego lepiej postawić na druki samokopiujące i ułatwić sobie życie.

Sprawdź również nasze wizytówki i pieczątki

Obejrzyj zdjęcia znajdź inspiracje 🙂

Dodaj komentarz