Bony upominkowe

Bony upominkowe to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Przygotujemy takie bony, które wyróżnią Państwa ofertę nawet w bardzo wymagających branżach.
bony upominkowe olsztyn zamawiaj w bib

Na temat bonów

Chęć przyciągnięcia klienta wzrasta z roku na rok, ale nie tylko na zasadzie przyciągnięcia nowego klienta, przecież stali klienci powinni być w należyty sposób premiowani. Na naszym rynku mamy sporo technik nagradzania kupujących, począwszy od prostego i można powiedzieć banalnego systemu premiowania jakim stał się rabat. Ale to w dzisiejszych czasach jest już tak pospolite że prawie każdy klient korzysta z takiej formy i rabat stal się podstawą od razu na równi z przecenami. Idźmy dalej, jest coś co klienta na pewno przyciągnie, wiele firm się o tym przekonało są nimi bony upominkowe. Ten produkt nie jest tak często wręczany co powoduje że klient poczuwa się za wyróżnionego i w pewien sposób nagrodzonego. Tak właśnie ma działać bon upominkowy, nie może on być produktem premiowanym wydawanym za każdym razem bo nie będzie należał do wyjątkowej nagrody i zrówna się z pułapem przecen i rabatu. Idea jaka przyświeca takim systemom premiowania, są między innymi naprawdę wyjątkowe okazje.

Najczęściej bony upominkowe są wręczane dla klientów stałych, jak zarówno towarzyszą podczas wprowadzania nowego produktu. Firmy wprowadzające taki bon są nastawione na dodatkowy sposób umotywowania jak i zmobilizowania danego kluczowego klienta do powrotu, który nie omieszka przy okazji skorzystania z bonu do dodatkowego zakupu co zwiększa obrót i tym samym zysk danej firmy. Czy klienci doceniają taki gest promowania, tak jak najbardziej, tak to zostało sprawdzone około 80 % klientów jest zadowolonych i wykorzystują ten bon. Tak widać, że dobrze rozegrana polityka promowania firmy jak i produktów ma sens bo nie chodzi tylko o zwiększenie sprzedaży ale też ma na celu przytrzymanie klienta. Kiedy najczęściej takie bony są rozdawane klientom, chodzi w jakim czasie? Najczęściej są to terminy wydawania takiego systemu premiowania, święta – wiadomo, że w święta są największe generowane ruchy ale po takich okolicznościach w niektórych branżach nastaje cisza. I ten bon upominkowy ma na celu zapewnić żeby klient w przeciągu miesiąca lub trzech miesięcy wrócił z powrotem. Też nastała teraz moda na wręczanie takich bonów, swoim pracownikom za ciężki ich wkład w firmie co nadaje pracownikom dużą motywację w przyszłości.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji podczas myślenia o bonie skorzystaj z tej galerii a nam zleć projekt i druk

Oceń (5 gwiazdek lub mniej)
product image
Ocena autora
1star1star1star1star1star
Ocena średnia
5 based on 1 votes
Firma
BiB Olsztyn
Nazwa produktu
Bony upominkowe
Cena netto
PLN 350
Dostępność
Available in Stock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *