Darmowe pozycjonowanie stron

Darmowe pozycjonowanie stron to oferta naszej firmy skierowana do organizacji pożytku publicznego, fundacji i placówek dobroczynnych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem darmowego pozycjonowania swojej strony to uprzejmie prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. W formularzu prosimy o podanie adresu strony internetowej oraz nazwy i danych kontaktowych swojej organizacji.

Warto pomagać. Darmowe darmowe pozycjonowanie stron dla fundacjiZe względu na duże zainteresowanie nasza propozycją niestety nie możemy obiecać, że podejmiemy się usługi darmowe pozycjonowanie stron w stosunku do wszystkich zainteresowanych. W ramach działalności charytatywnej możemy poświęcić tylko 1 dzień pracy jednego pozycjonera na tydzień. Swoją pomoc ofiarujemy tylko najbardziej potrzebującym organizacjom, z których ideami możemy się solidaryzować.

Jak można wykorzystać nasze darmowe pozycjonowanie stron internetowych?

  • Świadczona przez nas usługa może przyczynić się do znacznego wzrostu popularności Państwa organizacji, fundacji, stowarzyszenia i zwiększenia zasięgu jej działania oraz wzrostu struktury.
  • Obecność na wysokich pozycjach wyszukiwarek pomoże efektywniej i szybciej dotrzeć z informacjami i świadczoną przez Państwa pomocą do zainteresowanych osób i podmiotów.
  • Pozycjonowanie ułatwi Państwu poinformowanie ewentualnych darczyńców o celach, które Państwo realizujecie. Może to mieć istotny wpływ na uzyskanie dotacji

Po szczegóły dotyczące oferty pozycjonowania zapraszamy na stronę http://www.strefazysku.eu/pozycjonowanie-olsztyn/

Dlaczego można nam zaufać?

  • Firma BiB wielokrotnie i z dobrym skutkiem, organizowała duże akcje potrzebne społecznie. Jednym z przykładów jest akcja bezpłatnej dystrybucji książek telefonicznych w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim, którą przeprowadziliśmy w 1995 roku. Tu należy dodać, że w tym czasie można było zaobserwować dotkliwy dla mieszkańców brak powszechnie dostępnej informacji w zakresie numerów telefonów. W tym czasie książki telefoniczne były płatne i wydawane tylko raz na kilka lat. Inicjatywa naszej firmy w zdecydowany sposób poprawiła sytuację na rynku informacji w tym zakresie.
  • BiB działa na olsztyńskim rynku juz od 1991 roku i posiada na swoim koncie pozytywne opinie mieszkańców Olsztyna
  • Jakość usług świadczonych przez Agencję BiB jest bardzo wysoka, a podczas działalności prowadzonej od wielu lat firma jest uznawana za profesjonalny zespół fachowców
  • W przeciągu 23 lat działalności BiB zatrudniała około tysiąca młodych ludzi – studentów, uczniów szkół średnich – głównie na umowy zlecenia przy kolportażu i dystrybucji gazet, książek i materiałów reklamowych. Współpracowaliśmy w tym zakresie na przykład z OHP Olsztyn Dla wielu z tych osób był to pierwszy kontakt z prawdziwą pracą i prawdziwymi pieniędzmi zarobionymi siła własnych rąk.

Dodaj komentarz