Długopisy z logo firmy

BiB oferuje długopisy z logo firmy Olsztyn, Jaroty, Zakole 17
Możesz zamówić długopisy w pakietach już od 20 szt. – cena 60 zł netto plus VAT 23%

 

Agencja Reklamowa BiB poleca długopisy z logo firmy Olsztyn, Zakole 17

Parametry długopisów z nadrukiem

  • materiał – długopis metalowy
  • nadruk – precyzyjny nadruk laserowy (grawer)
  • maksymalne wymiary nadruku – 65mm x 6mm
  • cena 3 zł netto plus VAT za sztukę (minimalne zamówienie 20 sztuk)
  • cena 2,50 zł netto plus VAT za sztukę (minimalne zamówienie 100 sztuk)

Dlaczego długopisy z logo firmy są dobrym nośnikiem reklamy

Długopis jest przedmiotem używanym przez wszystkich, bardzo często, w bardzo wielu sytuacjach. Dlatego można spodziewać się, że logo firmy zostanie wielokrotnie zauważone i zapamiętane.

Skuteczne metody promowania marki

W dobie wolnego rynku wielką rolę przy napędzaniu sprzedaży odgrywa skuteczna reklama. Nie trzeba być specjalistą ds. marketingu, by wiedzieć, że promowanie własnej marki to dziś absolutna konieczność, jeśli nie chcemy zatonąć wśród licznej konkurencji.

Jakie zatem metody stosować? Tu z pomocą przychodzą nam rozmaite gadżety z wizerunkiem firmy. Poza kubkami i kalendarzami, do najbardziej znanych należą długopisy, zawierające logo i dane kontaktowe. Obok tańszych, plastikowych wersji, dostępne są również modele nieco droższe, bardziej ekskluzywne, z metalową obudową, sprawiającą, że są trwałe i mogą służyć przez wiele lat. Ich elegancki, stylowy wygląd oraz możliwość wygrawerowania dowolnego elementu powoduje, że stanowią idealną wizytówkę promocyjną, która z pewnością podniesie renomę firmy. Ponieważ narzędzie do pisania potrzebne jest każdemu, długopisy z logo firmy świetnie sprawdzą się jako praktyczny upominek dla kontrahentów, uczestników spotkań biznesowych, konferencji, wykładów oraz wszelkich wydarzeń, na których pojawić się mogą nasi potencjalni klienci. Warto również wyposażyć w nie wszystkich pracowników.

Grawer, który posiadają metalowe długopisy, wykonany jest metodą laserową, co sprawia, że nie musimy martwić się o jego jakość – jest on dokładny, wyraźny i bardzo czytelny.
Pamiętajmy, że zakup gadżetów firmowych, takich jak długopisy z logo firmy, to inwestycja we własną promocję, która z pewnością nam się opłaci.

Długopisy z logo firmy najwyższej jakości 694 668 186

Zobacz jakie długopisy oferują firmy za oceanem http://www.pens.com/

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 8 votes
Firma
BiB Olsztyn
Nazwa produktu
Długopisy z logo firmy
Cena
PLN 60
Produkt dostępny
Available in Stock

Dodaj komentarz