Filmy produktowe

Nasze filmy produktowe ułatwią Państwa sprzedaż. Cena krótkich filmów już od 100 zł netto. Zapraszamy

Najbardziej przekonujący jest obraz…

Najbardziej z wszystkich przekazów zapamiętywany jest obraz. Dlatego też większość reklam ma postać krótkiej formy wizualnej. Najefektywniejsze do tej pory były reklamy telewizyjne. Wiąże się to z ogromnym nakładem środków na ich produkcję i emisję, więc dla większości ciągle są niedostępnym marzeniem. Nie wszystko jednak stracone. Aby przekonać klienta do zakupu dynamicznym obrazem można wykorzystać inne bardzo efektywne narzędzie – internet. Dziś sprzedaż odbywa się głównie w internecie, a w czasach pandemii koronawirusa nastąpił dodatkowy wzrost zainteresowania tym kanałem dystrybucji towarów i usług. Firmy konkurują ze sobą o to, która wyprodukuje i wyemituje lepsze wideo promocyjne produktu.

Niżej film naszej produkcji reklamujący tanie strony internetowe

 Jeżeli posiadasz atrakcyjne zdjęcia wykonamy dla Ciebie firm 🙂 W filmie wykorzystane zostało m.in. zdjęcie zamieszczone poniżej.

Filmy produktowe moga wykorzytywać zdjęcia dobrej jokosci

Zobacz najlepsze produkcje promocyjne w Nowym Jorku

Filmy reklamowe w mediach społecznościowych

Dobrze opracowany, krótki spot ma dużą szansę wpłynąć znacząco na zwiększenia sprzedaży. Wszystkie w zasadzie firmy, zarówno te działające od dawna, jak i dopiero wchodzące na rynek,walczą o przyciągnięcie uwagi klienta. Same zdjęcia czy dobrze opracowane opisy nie wystarczą. Trzeba włożyć nieco więcej wysiłku w pomysł na zainteresowanie odbiorcy.

Kilka cech, które powinny mieć filmy produktowe

Jak opracować dobry film produktowy? Sprawa jest dość prosta. Zadbaj o interesujący kadr, pokaż swój produkt w jak najlepszym świetle. Mów o jego właściwościach – o tym co wniesie produkt w życie klienta. Pokaż jego użyteczność za pomocą krótkich, ale dosadnych haseł. Przede wszystkim unikaj długich form zdaniowych, to nie może być monolog reklamowy!

Czy musisz sam tworzyć filmy produktowe?

Oczywiście, że nie musisz tego robić sam. W zasadzie nawet nie powinieneś. Prowadzenie własnej firmy to nie tylko reklama. Jest wiele innych spraw, którym musisz codziennie poświęcać wiele uwagi. Dlatego przygotowanie kampanii reklamowej najkorzystniej przekazać firmom z doświadczeniem w tym zakresie.

Czy przygotowanie i wyemitowanie spotu z Twoimi produktami jest kosztowne?

To zależy od kilku głównych czynników. Koszt reklamowego filmu produktowego może wahać się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy. Wydatek na krótki film reklamowy powinien być dostosowany do założeń, które mu stawiamy. Duży koszt wcale nie oznacza proporcjonalnego przełożenia na sprzedaż. Dlatego warto poszukać optymalnego rozwiązania. Jesteśmy w tym zakresie do Twojej dyspozycji.

Sprawdź inne propozycje dla Twojej Firmy

Dodaj komentarz