Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

które możesz  zamówić w BiB Olsztyn
interesujące przykłady

Certyfikat z oferty - gadżety reklamowe Olsztyn
Metalowy, niezwykły certyfikat na estetycznym podkładzie z drewna, zapakowany w atrakcyjne etui. Nadruk na podłożu może być w jednym lub kilku kolorach, jak na przykładowym zdjęciu powyżej. Wszystko zależy od celu i okoliczności jakim powinien służyć.

Prezentujemy tu idealny nośnik do przekazania okolicznościowych podziękowań dla współpracującej firmy, wyrażenia uznania za długoletnią współpracę lub uzyskane osiągnięcia. Taki gadżet można powiesić na ścianie – poziomo lub pionowo albo po prostu przechowywać w futerale. Są takie specjalne okazje, które warto uczcić pamiątkowym gadżetem. Obdarowana osoba z pewnością będzie dumna z posiadania prestiżowego certyfikatu, otrzymanego od Twojej Wyjątkowej Firmy. Warto tę opcję wyróżnienia wziąć również pod uwagę.
Popularny pajączek z oferty - gadżety reklamowe Olsztyn

Lekka konstrukcja, duże wymiary, łatwy montaż i demontaż to zalety popularnego „pajączka”. Taką ekspozycję na stojaku można umieścić szybko i sprawnie w dowolnym miejscu, w którym mamy pozwolenie, aby to zrobić, na krótko albo na stałe. Ważne, że elementy nie są zespolone, co umożliwia wymianę plakatów i dostosowywanie ich treści do okoliczności. Dobrym rozwiązaniem jest na przykład zamówienie jednego stojaka i kilku plakatów o różnej treści. Naszą rolą jest przygotowanie profesjonalnego niepowtarzalnego projektu, który pomoże atrakcyjnie zaprezentować produkty i usługi Twojej Firmy. Wykonamy go z materiałów  powierzonych lub zakupionych na życzenie. Wymiary plakatu to 160cm x 60cm, gdzie pierwszym wymiarem jest wysokość, a drugim szerokość powierzchni ekspozycyjnej. To dosyć spora powierzchnia, na której można zaprezentować dowolną treść i formy graficzne. Najważniejsze, aby treść odpowiednio przyciągała uwagę odbiorcy, czyli potencjalnego klienta.

gadzety-reklamowe-obraz
Namalowany (komputerowo) obraz na płótnie, który może zawierać dowolną grafikę lub reklamę Państwa Firmy jest gadżetem przeznaczonym dla klientów wysokiego stopnia zarządzania – dyrektorów, prezesów, właścicieli firm. Właściwie dobrany pejzaż, zdjęcie i nasze wykonanie może sprawić, że taki obraz będzie wisiał w gabinecie obdarowanego dyrektora długie lata (przy okazji będzie w elegancko sposób przypominał o istnieniu Państwa Firmy). Obrazy na płótnie sprzedajemy w pakietach po 10 sztuk za cenę 949 zł netto za 10 sztuk.

Pełna oferta gadżetów reklamowych

Wyżej pokazaliśmy dwa przykłady prezentujące gadżety reklamowe. U nas zamówić można dowolne materiały poligraficzne i dowolne gadżety reklamowe. Nasze kalkulacje uwzględniają stałą współpracę i wielkość zamówienia. Dlatego też zagwarantować możemy najkorzystniejsze ceny, które to uwzględniają.
Staramy się o najwyższą jakość naszych usług i o najlepsze ceny dla naszych stałych odbiorców.
Wraz z upływającym czasem współpracy rabaty rosną, a ceny maleją.

Światowe trendy w dziedzinie gadżetów sprawdzisz TU

Dodaj komentarz