Kalendarze biurkowe na spirali

Kalendarze biurkowe na spirali to atrakcyjny gadżet. Taki kalendarz jest chętnie wykorzystywany przez każdą osobę, która pracuje przy biurku i dla której ważne są terminy i daty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń 694 668 186. Niżej przedstawiamy przykładowe parametry kalendarza wraz z ceną

Kalendarze biurkowe na spirali format A5, 12 kartek na poszczególne miesiące. Indywidualny projekt kart (nawet 12 projektów)
Kalendarz biurkowy na spirali format A5, 12 kartek na poszczególne miesiące. Indywidualny projekt kart (nawet 12 projektów)

Parametry:

  • Format A5
  • Nakład 50 szt.
  • Cena 145 zł netto
  • Projekt indywidualny od BiB. Cena za projekt do uzgodnienia
  • W tej opcji nie przyjmujemy projektów powierzonych

Kalendarze biurkowe na spirali są dostępne w formatach DL, A6, A5, A4 i nakładach 10 szt, 25 szt, 50 szt, 100 szt, 250 szt, 500 szt.

Kilka słów na temat kalendarza biurkowego na spirali

Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i ma tę zaletę, że jest bardzo widoczny i nie trzeba go szukać a więc może być zawsze pod ręką. Jeśli znajdzie się na nim reklama firmy to będzie to bardzo żywotna forma, bo obejrzy ją sporo ludzi przez rok. To, że jest na spirali ma jeszcze tę cechę, że kartek się nie wyrywa i do notatek w tył i w przód jest stały dostęp. Takie zapiski, które zrobimy w terminarzu zeszytowym, komputerze lub telefonie wymagają specjalnego dodatkowego zaangażowania,  aby do nich sięgnąć. Natomiast stojące kalendarze biurkowe na spirali same zachęcają, by na nie spoglądać, kiedy tylko siadamy przy biurku. Ten, kto wymyślił ten rodzaj kalendarza wiedział, jakie będą jego zalety, przez które stanie się bardzo pomocny. Możliwość umieszczenia na nim reklamy to dodatkowe zastosowanie takiego gadżetu, jako firmowego upominku. Stosunkowo nieduży wydatek, w porównaniu z innymi mniej na co dzień przydatnymi przedmiotami, powinien zainteresować tych wszystkich, którzy poszukują niedrogich, a bardzo żywotnych form reklamowych. Co można zatem umieścić na takim kalendarzu oprócz kalendarium? Przede wszystkim widoczne logo własnej firmy, jakieś hasło reklamowe i przykuwającą wzrok grafikę. Jeszcze lepiej jeśli wykorzystując to, że kalendarz ma kilka kartek znajdzie się na nich coś, co przykuje więcej uwagi niż tylko zwykłe  hasło. Może to być na przykład jakiś zbiór krótkich żartów z branży na poprawę nastroju.

Kalendarze biurkowe na spirali warto rozdawać

Warto sprawdzić światowe trendy w dziedzinie kalendarzy na barnesandnoble.com

Dodaj komentarz