Kalendarzyki listkowe

BiB poleca kalendarzyki listkowe Olsztyn Jaroty, ul. Zakole 17

Polecamy kalendarzyki listkowe Olsztyn, ul. Zakole 17
To sprawdzona forma reklamy, którą zamawiają u nas Klienci  od 1995 roku, czyli od ponad dwudziestu lat. Ze względu na dużą skuteczność i niską cenę cieszą się one wciąż sporym wzięciem.  Niżej prezentujemy kilka naszych starszych realizacji. Po nowoczesne, indywidualne projekty zapraszamy do naszego biura 🙂
Proponujemy kalendarzyki w cenach od 95zł do ok. 300zł (netto) – w zależności od materiału, nakładu, uszlachetnienia i projektu.
Szczegóły oferty i indywidualna konsultacja pod numerem telefonu 694 668 186.
Aby uniknąć dłuższego oczekiwania na wszelkie terminowe zamówienia dobrze jest nie czekać aż zegar wybije godzinę zero nowego roku i zaopatrzyć się w aktualne kalendarze  już wcześniej. Październik i listopad to najlepsze miesiące na wdrożenie nowych pomysłów, opracowanie  projektów i ich realizację.

Kalendarzyki listkowe grają ważną rolę

Oprócz doskonałej jakości usług bądź produktów ważną rolę w docieraniu do nowych klientów ma przemyślana reklama. Za pomocą tego działania warto też wzmocnić przywiązanie do marki również dotychczas pozyskanych klientów. Bardzo dobrym rozwiązaniem, spełniającym powyższą rolę, zdają się być gadżety reklamowe. Najlepiej jest, gdy owe gadżety mogą dodatkowo pełnić jakąś praktyczną funkcję. Mamy tutaj naprawdę szerokie pole do działania, ale na pewno warto rozważyć postawienie na kalendarzyki listkowe. Z całą pewnością jest to strzał w dziesiątkę, gdyż ten produkt reklamowy łączy w sobie cechy użytkowe z czysto informacyjnymi, odnoszącymi się do naszej firmy. Chodzi bowiem o to, że wspomniane przed momentem kalendarzyki listkowe mają postać wizytówki firmowej z załączonym na rewersie kalendarzem. Stąd też nie będą kolejną w kolekcji wizytówką, o której kontrahent szybko zapomni. Z racji niebanalnie prezentującego się kalendarium na odwrocie kalendarzyki listkowe mogą na stałe zagościć w portfelu bądź notatniku potencjalnego partnera biznesowego. Korzystając z tego rozwiązania zawsze będzie on miał przed sobą logotyp naszej firmy i tym samym będziemy mu ciągle o sobie przypominać. Warto wybierać formy reklamy pozwalające trwale zapisać się w pamięci klientów. Pomóc w tym powinien właśnie ten niepozorny, opisany powyżej  gadżet.

Internetowe inspiracje

Tagi: kalendarzyki listkowe Olsztyn, kalendarzyki wizytówkowe Olsztyn

Dodaj komentarz