Litery 3D ze styroduru

Litery 3d Litery ze styroduru Olsztyn, ul. Zakole 17

Polecamy litery 3D ze styroduru Olsztyn, Zakole 17a

Litery ze styroduru to idealny sposób tworzenia efektownych napisów i reklam. W styrodurze można wycinać praktycznie dowolne kształty, uzyskując tą drogą tani sposób na tworzenie efektownych liter i innych graficznych elementów. Dla firm jest to sposób na uzyskanie atrakcyjnych wizualnie, trwałych reklam. Wciąż unowocześniane maszyny, które wycinają litery według szablonu ułatwiają i przyspieszają wykonanie zleceń. Zbierając cechy styroduru można stworzyć wypunktowaną listę pozytywnych cech, przemawiających za stosowaniem tego materiału:

  • nowoczesny, atrakcyjny wygląd przestrzenny 3D;
  • wieloletnia trwałość i wytrzymałość;
  • nieograniczone możliwości kolorystyczne dzięki zastosowaniu odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne farb akrylowych, wodnych (uwaga -nie należy używać farb z dodatkiem rozpuszczalników!);
  • możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL;
  • niska cena materiałów do produkcji, umożliwiająca realizację nawet bardzo dużych projektów za niewielkie pieniądze;
  • niemal nieograniczone możliwości w zakresie wymiarów;
  • szybki czas realizacji.

Atrakcyjne dla firm

Styrodur daje nieograniczone możliwości pod względem wielkości i koloru, a tworzone kreacje są okazałe i rzucają się w oczy. Można także podłączyć dodatkowe oświetlenie. Montaż nie wymaga ciężkich, metalowych stelaży. Możliwe jest łączenie  liter ze styroduru z innymi materiałami, plexi, dibond, czy PCV. W praktyce jedynym ograniczeniem może być wyobraźnia grafika i Klienta.
Zamawiając napisy w naszej firmie możecie być pewni, że chętnie doradzimy i zaprojektujemy elementy odpowiadające specyfice działalności i kreowanemu wizerunkowi firmy.

Na prywatne uroczystości

Bardzo popularne stają się napisy na różne okazje, przede wszystkim śluby. Lekkie, eleganckie litery tworzące napisy o miłości to hit dekoracyjny sal weselnych i kościołów. Nawet małe napisy do domu są coraz częściej spotykanym, efektownym elementem dekoracyjnym. Ustawia się je na szafkach i biurkach, „home”, „love” i tak dalej, aby stale przypominały o tym, co powinno być oczywiste,  a o czym  zapominamy ze względu na rosnące ciągle tempo naszego życia.

Czy wiecie, że…
Bardziej znany jest powszechny styropian, choć miękki i nie nadający się do trwałych elementów. Dom obłożony styropianem potrzebuje wzmocnienia siatką i tynkiem. Styrodur to bliski krewny styropianu, podobnie plastyczny i łatwy do obróbki, ale o wiele trwalszy, bardziej wytrzymały, przez co  doskonale nadaje się do tworzenia reklam zewnętrznych. Wycinanie kształtów jest równie proste jak w przypadku styropianowego brata, jednak większa odporność styroduru na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, pozwala na wieloletnie użytkowanie wykonanej reklamy.

Dodaj komentarz