Naklejki magnetyczne

BiB poleca naklejki magnetyczne na samochód
Jest to oferta przeznaczona dla tych przedsiębiorców, którzy pragną reklamować swoje produkty lub usługi na samochodzie nie niszcząc przy tym lakieru, zachowując możliwość szybkiej wymiany lub całkowitego usunięcia oferty.

BiB poleca naklejki magnetyczne Olsztyn, Zakole 17

Naklejki magnetyczne na tle innych form

Ostatnimi czasy pojawia się na rynku coraz więcej ciekawych pomysłów na formy i miejsca umieszczania reklam. Coraz mniej powszechne staje się oklejanie reklamami całych samochodów, ponieważ oznacza to poniesienie dużych  kosztów, a efekt finalny bywa taki, że motyw przewodni ginął gdzieś w natłoku kolorów i potencjalny klient mógł wychwycić potrzebne informacje głownie wtedy, kiedy samochód się nie poruszał. Jak wiadomo jednak auto to maszyna mobilna i takie jest jego główne zadanie – być w ruchu. Obecny trend, jeśli chodzi o reklamę na samochodach, jest taki, że  najczęściej umieszcza się niewielkie logo, krótkie hasło, numer telefonu. Wygląda to o wiele bardziej estetycznie i na pewno dużo mocniej przyciąga uwagę. Jednak w każdym przypadku stosowania tradycyjnych metod naklejania kawałków folii zmuszeni  jesteśmy zwracać się o pomoc specjalistów, ponieważ sami niestety raczej takiej pracy dokładnie nie wykonamy i efekt nie będzie wyglądał ciekawie. Tak samo sprawa wygląda, gdybyśmy chcieli zdjąć naszą reklamę z auta, bo nastąpiły jakieś zmiany lub chcemy sprzedać samochód. Dzięki reklamie na pojazdach jesteśmy o wiele bardziej dostrzegalni przez potencjalnego klienta, bo w ciągu dnia jesteśmy w ruchu. Tak więc na pewno zauważy nas więcej osób, gdy będziemy przejeżdżać przez miasto, niż gdybyśmy po prostu powiesili baner w jakimś jednym punkcie. Poza tym, jeśli mieszkamy w większym mieście i bardzo dużo korzystamy z auta, na pewno często nam się zdarza stać w korkach.  Co w tym czasie robi większość kierowców, gdy stoi i czeka na zielone światło? Szuka punktu zaczepienia w jakimś ciekawym miejscu, więc możemy mieć pewność, że przeczyta również treść naszej reklamy i kilku z nich pewnie ją zapamięta. To przyda się, gdy będzie szukać określonych usług lub produktów w Internecie. Bardzo prawdopodobne, że to my zostaniemy wybrani.
Skoro oklejenie całego auta raczej odpada, ponieważ nie jest to dla nas opłacalne, a nie chcemy naklejać małych reklam na swój samochód, to co możemy zrobić? Mamy obecnie możliwość wykorzystania takiego świetnego wynalazku jak naklejki magnetyczne. Dzięki niemu, w prosty sposób, możemy naklejać i zdejmować naszą reklamę z auta, kiedy tylko chcemy. Na przykład w środku dnia, gdy jest największy ruch, możemy przeprowadzić naszą kampanię reklamową. Natomiast pod wieczór, gdy zechcemy odpocząć od pracy (stać się anonimowymi, tak jak większość ludzi), wystarczy ściągnąć je i cieszyć się swoim świetnym samochodem, którego nikt nie będzie kojarzył z żadną działalnością. Takie naklejki nadają się doskonale do rozdania rodzinie lub znajomym, aby pomogli nam, przy okazji jakiejś imprezy lub tak bez okazji, reklamować naszą firmę. Po prostu przykładamy i zdejmujemy – bez żadnej szkody dla lakieru.

Zamów naklejki magnetyczne na samochód

Inspiracje znajdziesz TU

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 8 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Naklejki magnetyczne
Cena
PLN 55
Produkt dostępny
Available in Stock

Dodaj komentarz