Naklejki

BiB poleca naklejki olsztyn, Zakole 17

BiB – Naklejki Olsztyn

Polecamy efektowne naklejki foliowe.
Potrzebujesz naklejek? Zadzwoń 694 668 186

W drukarni BiB zamówisz etykiety i naklejki

Naklejki i etykiety. O czym warto pamiętać?

Kiedy decydujesz się na druk etykiet lub naklejek powinieneś wziąć pod uwagę, że w wielu przypadkach to właśnie ten element może być decydujący w najważniejszym dla Ciebie momencie – kiedy klient jest w trakcie decyzji o zakupie. Szczególne znaczenie mają tu etykiety, które występują zawsze w widocznym miejscu opakowania.
Duże koncerny od lat znają potęgę oddziaływania atrakcyjnej grafiki na opakowaniu produktu. Dlatego przeznaczają gigantyczne fundusze na marketing związany z opakowaniami. W tym zakresie kluczowe znaczenie odgrywa współdziałanie działu marketingu z projektantem opakowania. Po określeniu cech produktu tworzy się listę korzyści, jakie może przynieść klientowi posiadanie i użytkowanie produktu. Następnie z tej listy wybiera się istotną korzyść, na którą skierowana będzie kampania reklamowa i w oparciu o tę korzyść grafik – projektant tworzy wizualizację opakowania. W tym zakresie często wykorzystywane są elementy, które występują w trakcie kampanii reklamowej. Na przykład przypomnienie o trwającym konkursie, drukowanie kuponów lub symboli umożliwiających skorzystanie z promocji po zgromadzeniu kolekcji, o określonej liczebności. W przypadku etykiet stosuje się te same zasady i sposoby oddziaływania, które spotyka się w najskuteczniejszych reklamach innego rodzaju. Na przykład oddziaływanie na emocje potencjalnego klienta poprzez ukazanie wizerunku atrakcyjnej kobiety lub odkrytych części jej ciała. Ta zasada, która od lat stosowana była i sprawdziła się szczególnie w przemyśle związanym z urodą i zdrowiem, wkroczyła również do innych branż. Duże zainteresowanie wzbudza na przykład reklama pił łańcuchowych znanego producenta obsługiwanych przez piękne, odsłaniające swoje kształty młode kobiety. Czy taka reklama może być skuteczna? Czy celem kampanii są mężczyźni? Czy kupią je dla siebie, czy dla swoich żon?

Podczas rozmyślań na temat swoich etykiet nie musisz koncentrować się tylko na polskich wzorach. Poszerzaj horyzonty o to, co dzieje się na świecie http://www.uprinting.com/

Rozszerzona oferta drukarni BiB

Po korzystnej cenie przygotujemy dla Państwa etykiety i naklejki, w oparciu o cechy produktu i cele marketingowe. Możemy również zaoferować usługi w zakresie marketingu opakowań.

Producenci i dostawcy o niewielkich obrotach często nie doceniają potęgi, jaka może drzemać w etykiecie lub naklejce, a może po prostu zniechęcają ich koszty samego projektu.

Nawiązując współpracę z drukarnią BiB nie musisz mieć takich obaw.

 

Przykładowe parametry naklejek:

  • format – dowolne kształty i wymiary o łącznej powierzchni 1m2
  • kolorystyka – full color
  • materiał – folia odporna na warunki atmosferyczne i UV
  • cena – 29 zł netto + VAT 23%

Do ceny doliczamy koszt przygotowania do reprodukcji poligraficznej i koszt projektu

Oceń (5 gwiazdek lub mniej)
product image
Ocena średnia
5 based on 4 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Naklejki
Cena netto
PLN 29
Dostępność
Available in Stock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *