Numeratory

BiB poleca niezawodne numeratory Reiner
Cena numeratora 220 zł  brutto (178,86 netto)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”17″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”240″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Numeratory – niecodzienne, sprytne stemple

Numerator to proste narzędzie codziennej pracy, które doskonale sprawdzi się w biurach i rozmaitych firmach. Przeznaczone są do trwałego, szybkiego i prostego znakowania różnych elementów wybranymi cyframi. Zazwyczaj można je stosować do umieszczania cyfr na papierze lub cienkim kartonie. Na rynku dostępne są  również numeratory do znakowania innych powierzchni. Urządzenia tego typu okażą się niezastąpione podczas numerowania biletów czy druków.

Budowa i zasada działania numeratora

Skomplikowany mechanizm ukryty jest pod prostą obudową tak, by uczynić numerator jak najbardziej odporne na upadki czy wstrząsy. Wygodny uchwyt pozwala na wielogodzinne oraz komfortowe użytkowanie narzędzia. Dostępne są na rynku numeratory o różnych rozmiarach. Te o większych gabarytach wyposażone bywają zazwyczaj w dodatkowe możliwości znakowania.
Pomimo skomplikowanego mechanizmu znajdującego się wewnątrz, numeratory są niezwykle proste w obsłudze. Tak naprawdę jedyne, o czym należy pamiętać, to wymiana wkładów. Czasem też  jest to odpowiednie ustawienie programatora.

Różne typy numeratorów

Numerator mechaniczny
Poza realizującymi najprostszą funkcję istnieją  numeratory wyposażone w możliwość znakowania nie tylko cyframi, ale także literami lub całymi sekwencjami znaków. Sprawdzą się więc zarówno przy oznaczaniu stron czy nanoszeniu dat produkcji albo numeru seryjnego. Można je wykorzystać też do  znakowania nazwą firmy.

Numeratory można dostosowywać w pewnym zakresie do indywidualnych potrzeb. Zazwyczaj wyposażone są w podstawową funkcję zmiany cyfr co jedno odbicie. Możliwe jest także ustawienie programatora w taki sposób, by cyfry zmieniały się po wykonaniu ustalonej liczby odbić. Dzięki temu bardzo łatwe i szybkie może być numerowanie bez pomyłek czy konieczności liczenia odbitek. Proste narzędzia do numerycznego znakowania wymiernie usprawniają pracę, czynią ją łatwiejszą i na pewno bardziej precyzyjną.

Numerator elektroniczny
Na rynku coraz powszechniejsze staje się także numerator elektroniczny, niezwykle nowoczesny i dość prosty w obsłudze. Jest jednak rozwiązanie dużo droższe od tradycyjnych i jak w każdej podobnej sytuacji należy rozważyć, które rozwiązanie sprawdzi się  bardziej.

Zapraszamy do skorzystania  z naszej oferty mechanicznych numeratorów – prostych, a zarazem bardzo skutecznych.

Strona producenta Reiner https://www.reiner.de/

Numeratory Reiner

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 4 votes
Firma
Reiner
Nazwa produktu
Numerator
Cena
PLN 220
Produkt dostępny
Available in Stock

Dodaj komentarz