Pamiątkowe tablice unijne

BiB Olsztyn poleca pamiątkowe tablice unijne na podłożu z blachy lub PCV.
Potrzebujesz tablicy? Zadzwoń 694 668 186 lub wypełnij formularz

Pamiątkowe tablice unijne. Rola tablic

Tablice pełnią ważną rolę w naszym codziennym życiu, nie raz możemy spotkać tablice unijne, nierzadko przy drogach, lub urzędach, a także w firmach które korzystały z dofinansowania pobranego dzięki unii europejskiej. Na tablicach unijnych często widnieje napis „sfinansowano z funduszy Unii Europejskiej” , lub „dofinansowano z funduszu Unii Europejskiej” oraz „projekt powstał przy udziale Unii Europejskiej”. Oprócz powyższych tablic, spotkać możemy również tablice pamiątkowe, które mówią o wydarzeniach historycznych, można je spotkać przy drogach, w miastach, przy zabytkach, stworzone zostały na pamiątkę czegoś.

Na przykład w Grudziądzu widnieje tablica na pamiątkę tamtejszego świetnego biegacza Bronisława Malinowskiego. Oba rodzaje tablic mają charakter informacyjny, po to, by zachować pamięć o hojności unii względem polski, a także ku czci pamięci naszej historii. Ten drugi aspekt wydaje się być dużo ważniejszy od tego pierwszego. Tablice informacyjne są niezbędne, ponieważ informują o wielu ważnych rzeczach.

Promocja działań unii

Od momentu naszej akcesji do Unii Europejskiej czerpiemy wymierne korzyści z tytułu różnorakich funduszy. Jest to świetny pomysł na rozwinięcie wielu inicjatyw. Dostając zasoby finansowe od UE każdy beneficjent musi w odpowiedni sposób oznaczyć dany projekt na jaki to otrzymał fundusze. Chodzi tutaj o swego rodzaju promocję działań UE, a odbywa się to poprzez tablice pamiątkowe oraz tablice unijne. Mając już parafowaną umowę na dofinansowanie danego projektu przez Brukselę powinniśmy mieć świadomość, że już w tym momencie mamy obowiązek zamontować odpowiednie tablice informacyjne.

Wspomniane tablice mają zazwyczaj charakter czasowy i najczęściej wytwarza się je z pleksi bądź blachy ocynkowanej. Tym samym owe informacyjne tablice unijne w połączeniu z technologią nadruku bezpośredniego zapewniają odpowiednią jakość i trwałość napisów. Drugą kategorią tablic wymaganych przez instytucje dotujące nasz projekt są tak zwane tablice pamiątkowe montowane na sfinalizowane już projekty unijne. Warto w tym wypadku dołożyć wszelkich starań, aby sięgać tylko tablice spełniające najwyższe jakościowe normy. W końcu niejednokrotnie mają one również charakter dekoracyjny.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]+
Tagi: tablice unijne, pamiątkowe tablice unijne

Dodaj komentarz