Pieczątka Trodat Professional

Pieczątka Trodat Professional. Sprawdza się w każdym biurze, zwłaszcza wtedy gdy przewidywane jest naprawdę intensywne używanie. Odpowiednie modele można stosować jako pieczęcie firmowe, jak i jako datowniki z opisem. Wyróżniają się nowoczesnym kształtem oraz szczególną wytrzymałością. Producent wymienił kilka cech wyróżniających produkty tej nowej linii.

Pieczątki trodat professional 5460

Ergonomiczność

Pierwszą z nich jest ergonomiczność. Przejawia się ona w kształcie główki (uchwytu), zastosowaniu elementów amortyzujących drgania podczas wyciskania oraz rozmiar.

Wysokiej jakości stal nierdzewna

Drugą jest zastosowanie do wykonania obudowy wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapewnia to uzyskanie maksymalnej stabilności i wytrzymałości w sytuacji intensywnego użytkowania.

Perfekcja odbicia

Trzecią jest perfekcja odbicia, którą zapewnia płynny ruch obrotowy płytki tekstowej.

Prosty montaż płytki tekstowej

Czwarta to prosty montaż płytki tekstowej dzięki zastosowaniu na płytce taśmy z linią siatki, która ułatwia wklejenie tekstu, odpowiednia wysokość płytki oraz spłaszczenie główki automatu, aby można go było ustawiać w odwrotnej pozycji w czasie montażu.

Piątą jest wprowadzenie możliwości szybszego ustawiania daty poprzez zastosowanie miękkiego tworzywa jako taśmy z datą oraz nowego mechanizmu obrotu pierścieni z datą.

Szóstą jest między innymi zwiększenie okienka indeksowego, pozwalające na uzyskanie dodatkowej przestrzeni na personalizację firmy. Wprowadzono dodatkowo stopki antypoślizgowe, które zabezpieczają przed ślizganiem się stempla podczas pracy.

Siódmą cechą charakteryzującą nowe produkty jest możliwość czystej i bardzo prostej wymiany wkładki tuszującej (tuszownicy). Uzyskano to dzięki zastosowaniu nowej ochrony pierścieni z datami, zoptymalizowaniu systemu blokującego na główce stempla oraz dodaniu uchwytu na wkładce tuszującej.

Opisane cechy dotyczą obecnie trzech modeli stempli, dwóch o zastosowaniu tradycyjnym – 5204 o wymiarach płytki 56×26 mm i 5206 o wymiarach płytki 56×33 mm oraz datownika z elementami tekstowymi 5460 o wymiarach płytki 56×33 mm i maksymalnej wysokości liter i cyfr 4 mm oraz wersji daty ISO lub polskiej do wyboru. Z opisanych powyżej cech tylko te zewnętrzne, a więc kształt i materiał obudowy będą widoczne od razu. Resztę będzie można z przyjemnością przetestować w codziennym zastosowaniu.
Pieczątka Trodat Professional. Produkt godny polecenia
Potrzebujesz innych pieczątek? Zajrzyj na https://www.bib.olsztyn.pl/pieczatki-olsztyn/

Dodaj komentarz