Pieczątki Olsztyn

Zamawiaj pieczątki Olsztyn, ul. Zakole 17 w najwygodniejszy dla siebie sposób

 • telefonicznie – tel. 694 668 186
 • lub emailem – sir@bib.com.pl
 • lub przy użyciu naszego kreatora
 • lub bezpośrednio w naszym biurze – bezpłatny parking przed samym wejściem

Teraz jest możliwy bezkontaktowy odbiór produktów

Trodat 4912 to napopularniejszy model w BiB Pieczątki Olsztyn - Jaroty

BiB poleca swoje usługi

Wizytówki – tradycyjne, foliowane, plastikowe
Ulotki, foldery – szeroki wybór wzorów i materiałów
Strony internetowe tworzenie i pozycjonowanie
Banery, katalogi, gadżety…

Nasze motto

Profesjonalne logo
Strona internetowa zachęcająca do zakupów
Atrakcyjne wizytówki…
to sprawy, o które musi zadbać każda firma

BiB Pieczątki Olsztyn, ul. Zakole 17. Zapraszamy!

Nasze specjalizacje

BiB specjalizuje się w projektowaniu spójnych systemów identyfikacji wizualnej. Wykreowany dzięki naszej pomocy wizerunek Twojej Firmy pozwoli sprzedawać więcej. Pomoże również uzyskać bardziej satysfakcjonujące ceny Twoich produktów.
Bez odpowiedniej reklamy nie ma dziś dobrego biznesu. Firmy, które notorycznie zmniejszają budżety reklamowe prędzej czy później przechodzą w niebyt, poniekąd na własne życzenie. Czytaj więcej…

Prezentacja pieczątek

Zapraszamy do zapoznania się z filmikami

Pieczątka Trodat 4912

Pieczątka Wagraf Polan 3

 

Oferta BiB w zakresie pieczątek

Firma BiB zaprasza po automaty pieczątkarskie sprawdzonych, solidnych marek. Możecie zamówić u nas pieczątki po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli zamówisz coś więcej niż pieczątkę to proponujemy rozważyć jeden z naszych pakietów. Cena pieczątki w pakiecie startowym dla firm wynosi

r4

Zadzwoń 694 668 186

Co oznacza kupowanie usług w pakiecie i dlaczego jest to dla wszystkich opłacalne?

Po pierwsze każdy, kto rozpoczyna działalność po jej zarejestrowaniu (zobacz Jak założyć firmę) i dopełnieniu wszystkich innych, związanych z tym formalności, będzie potrzebował pewnych niezbędnych materiałów i usług, dzięki którym będzie mógł zaznaczyć tożsamość swojej firmy i kreować jej wizerunek.

Ten zakres potrzeb nazywamy firmowym „pakietem startowym”. W jego skład wchodzą:

 • pieczątki

 • logotyp

 • wizytówki

 • strona internetowa

 • ulotki, foldery…

Oferta reklamowa BiB Pieczątki i reklamy, Olsztyn, Jaroty, Pieczewo, Nagórki

Poszukiwanie wykonawcy każdej z usług, dających w efekcie jeden z elementów pakietu jest niezmiernie uciążliwe czasowo i wymaga każdorazowo omawiania od nowa oczekiwań wobec zamawianych materiałów. Tę niepotrzebną stratę czasu można wyeliminować zamawiając cały pakiet usług w jednej agencji reklamowej. Po drugie takie zamówienie zawsze potraktowane będzie jako kompleksowe i otrzyma specjalną kalkulację cenową, bardzo korzystną dla Zamawiającego.Wynikać to będzie również głównie z oszczędności czasowych na dopasowywaniu projektów do preferencji Klienta oraz na takim rozłożeniu prac przygotowawczych, aby wszystkie składowe, potrzebne do wykonania materiałów reklamowych były od samego początku spójne pod każdym względem, zarówno merytorycznym jak i technologicznym. Dlatego właśnie cena na pieczątki Olsztyn może być aż tak atrakcyjna w zamawianym pakiecie.

Działamy od 1991 roku

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi Klientami wykazuje, że najszybciej i najefektywniej przebiegają wszelkie prace nad materiałami dla Klientów, z którymi współpracujemy od lat. Znamy ich potrzeby, wymagania i gusta i dlatego możemy doradzić jak najlepsze formy przekazu informacji, na których im zależy. Pakiet startowy, o którym było powyżej to minimum materiałów o charakterze informacyjno-reklamowym, w jakie zaopatrzyć musi się każda firma, która dba od początku o własny wizerunek. Jest on bowiem składową podstawy sukcesu, oczywiście poza niezbędną, bardzo dobrą jakością sprzedawanych towarów lub usług i maksymalną dbałością o obsługę Klienta.

Polecamy produkty firmy Trodat, Wagraf, Colop

Polecamy pieczątki wagi ciężkiej

Kolekcje tworzą modele Wagraf 6, 5, 4 w wersji Polan i B. Jeżeli chciałbyś zrobić wrażenie na Kliencie to te pieczątki nadają się do tego celu idealnie

Pieczątka wagi superciężkiej

Pieczątka Trodat 5212

Polecamy olbrzymią pieczątkę wagi superciężkiej z linii Professional

Ta pieczątka posiada płytkę 116mm x 70mm. Sama płytka lub płytka z datownikiem
Trwałość 400 000 odbić

Odcisk Twojej pieczątki nie musi być brzydki i ponury. Sprawdź kolorowe pieczątki

Przykład pieczątka Made in Japan Przykład pieczątki designerskiej Efektowna pieczątka z Indii Pieczątka japońska. Jakże różni się od naszych.

BiB Pieczątki Olsztyn. Inspiracje

Pieczątka świąteczna

Aktualnie wszelkiego typu pieczątki mogą być wykorzystywanie nie tylko do ułatwiania pracownikom bieżącej pracy, lecz także mogą stanowić doskonałe uzupełnienie marketingowych działań w firmie. Przykładem takiego właśnie stanu rzeczy są pieczątki świąteczne. Do wyboru mamy tutaj te na Boże Narodzenie oraz te na Wielkanoc. W zasadzie oba te typy pieczątek mają identyczną funkcję. Jednak w tym konkretnym przypadku zostaną one zaprezentowane na przykładzie pieczątki wielkanocnej. Tego rodzaju pieczątka wyśmienicie sprawdzi się jako dodatek materiałów promocyjnych i rabatowych przesyłanych wraz życzeniami z okazji tych świąt. Można je również zamieszczać na specjalnych karkach świątecznych albo też papierowych torbach z upominkami na spotkaniu firmowym. Pieczątka wielkanocna może zawierać nie tylko, życzenia i dane firmy, lecz również okolicznościowe obrazki np. jajka, zające bądź motywy religijne. W zasadzie dowolny kształt może przybrać odbicie, gdyż są tutaj możliwe opcje kwadratowe, prostokątne oraz okrągłe.

Datowniki z datą i płytką tekstową

Wśród naprawdę często i intensywnie eksploatowanych form pieczątek należy wymienić chociażby te z datą. Nie powinno zatem nikogo zaskoczyć, że pieczątka z datownikiem swoje zastosowanie ma od wielu lat. Jest to bowiem powszechnie stosowane narzędzie pracy wykorzystywane w pracy księgowości, urzędach celnych i pocztowych, przychodni oraz kancelarii prawnych. Wspomniane pieczątki z datą to naprawdę bardzo wygodny typ stempla, jaki można z powodzeniem zastosować w biurach.
Od wielu lat dostępne są pieczątki, które oprócz daty są wyposażone również w płytkę tekstową, która umożliwia odbicie specjalnie przygotowanego tekstu.
Przykłady: Rezerwacja 23 LIS 2018 Hotel Jubileuszowy, Wpłynęło dnia 15 Maj 2020 Przyjął Podpis, Sprzęt przyjęty do naprawy 06 Kwi 2019 Podpis, Akceptacja 17 Lip 2018 Podpis
BiB Olsztyn oferuje pieczątki z datą i płytką tekstową w różnych kształtach i wymiarach np. 26mm x 9mm, 41mm x 24mm, 25mm x 5mm

Dzięki takim pieczątkom praca nabierze tempa, bo żmudne wpisywanie daty stanie się bardziej automatyczne. Nie będzie nikt już musiał tracić czasu, a więc można za sprawą takiego stempla podnieść efektywność pracy i skrócić obsługę klienta. W przypadku pieczątki z datą niezmiernie ważna jest jakość wykonania, ponieważ tutaj dokonuje się w ciągu dnia naprawdę wielu odbić. Tym samym kiepska jakość sprzętu odbijające może znacznie obniżyć efektywność. Oprócz trwałości pieczątki te powinny mieć szybkoschnący tusz, który nie będzie powodować zabrudzeń i plam.

Więcej inspiracji znajdziesz TU Spraw, aby Twoja pieczęć stała się ozdobą każdego druku, który ostemplujesz.

Sprawdź na filmiku jak wymienić gumkę w pieczątce

BiB zaprasza po pieczątki Olsztyn i nie tylko

Obszar działania: Olsztyn, Jaroty, Pieczewo, Nagórki

Oceń (5 gwiazdek lub mniej)
product image
Ocena autora
1star1star1star1star1star
Ocena średnia
5 based on 21 votes
Firma
BiB Olsztyn
Nazwa produktu
Pieczątki Olsztyn
Cena netto
PLN 40
Dostępność
Available in Stock

3 komentarze na “Pieczątki Olsztyn

  • Różnica w cenie jest niewielka – na podstawowych pieczątkach około 5 zł. Jeżeli chodzi o różnice w jakości to naszym zdaniem lepsze odbicie zapewniają pieczątki TRODAT. Posiadają one również większą trwałość. Osobom, które chcą wspierać polskie firmy polecamy pieczątki WAGRAF, które są również bardzo dobre:)

 1. Co myślicie o zamknięciu (pokrywce) w pieczątkach Trodat? Wydaje się być mało wygodna i nieprzemyślana. Natomiast pokrywka w Wagrafach Polan jest genialna. Co wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *