Produkcja pieczątek Olsztyn, Jaroty, ul. Zakole 17. Reklama
Zdjęcie pieczątki trodat
Pieczątki z gwarancją 100%

Korzystaj z najlepszych pieczątek

BiB pieczątki Olsztyn. Zamawiaj produkty sprawdzonej marki TRODAT. Te pieczątki są niezawodne i posiadają wysokiej jakości odbicie. Polecamy także automaty Wagraf Polan

Pieczątki Olsztyn, Zakole 17. Tu zamówisz w wygodny sposób

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka sposobów zamawiania pieczątek. Wybierz  najwygodniejszy z nich.
(Rekomendujemy zamawianie przy użyciu kreatora, emaila i formularza.)

Reklama pieczątek Trodat BiB Olsztyn

Doświadczenie

W branży od 1991 r.

Najwyższa jakość

Gwarancja100%

Kreatywność

Indywidualne projekty

Doradztwo

Na każdym etapie prac

Nasze motto

Profesjonalne logo
Strona internetowa zachęcająca do zakupów
Atrakcyjne wizytówki…
to sprawy, o które musi zadbać każda firma

Nasze specjalizacje

BiB specjalizuje się w projektowaniu spójnych systemów identyfikacji wizualnej. Wykreowany dzięki naszej pomocy wizerunek Twojej Firmy pozwoli sprzedawać więcej. Pomoże również uzyskać bardziej satysfakcjonujące ceny Twoich produktów.
Bez odpowiedniej reklamy nie ma dziś dobrego biznesu. Firmy, które notorycznie zmniejszają budżety reklamowe prędzej czy później przechodzą w niebyt, poniekąd na własne życzenie. Czytaj więcej…

Nowoczesny design Olsztyn, ul. Zakole 17

W naszej ofercie

Nasze doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi Klientami wykazuje, że najszybciej i najefektywniej przebiegają wszelkie prace nad materiałami dla Klientów, z którymi współpracujemy od lat. Znamy ich potrzeby, wymagania i gusta i dlatego możemy doradzić jak najlepsze formy przekazu informacji, na których im zależy.

Biuro BiB Pieczątki Olsztyn, Jaroty, ul. Zakole 17

Dlaczego warto kupowac pieczątki w pakiecie?

Po pierwsze każdy, kto rozpoczyna działalność po jej zarejestrowaniu (zobacz Jak założyć firmę) i dopełnieniu wszystkich innych, związanych z tym formalności, będzie potrzebował pewnych niezbędnych materiałów i usług, dzięki którym będzie mógł zaznaczyć tożsamość swojej firmy i kreować jej wizerunek.

Ten zakres potrzeb nazywamy firmowym „pakietem startowym”. W jego skład wchodzą: pieczątki, logotyp, wizytówki, strona internetowa, ulotki, foldery…

Poszukiwanie wykonawcy każdej z usług, dających w efekcie jeden z elementów pakietu jest niezmiernie uciążliwe czasowo i wymaga każdorazowo omawiania od nowa oczekiwań wobec zamawianych materiałów. Tę niepotrzebną stratę czasu można wyeliminować zamawiając cały pakiet usług w jednej agencji reklamowej. Po drugie takie zamówienie zawsze potraktowane będzie jako kompleksowe i otrzyma specjalną kalkulację cenową, bardzo korzystną dla Zamawiającego.Wynikać to będzie również głównie z oszczędności czasowych na dopasowywaniu projektów do preferencji Klienta oraz na takim rozłożeniu prac przygotowawczych, aby wszystkie składowe, potrzebne do wykonania materiałów reklamowych były od samego początku spójne pod każdym względem, zarówno merytorycznym jak i technologicznym. Dlatego właśnie cena na pieczątki Olsztyn może być aż tak atrakcyjna w zamawianym pakiecie.

 Pakiet startowy, o którym było powyżej to minimum materiałów o charakterze informacyjno-reklamowym, w jakie zaopatrzyć musi się każda firma, która dba od początku o własny wizerunek. Jest on bowiem składową podstawy sukcesu, oczywiście poza niezbędną, bardzo dobrą jakością sprzedawanych towarów lub usług i maksymalną dbałością o obsługę Klienta.

Porównanie pieczątek Trodat 4912 i Wagraf Polan 3

W celu porównania pieczątek Wagraf i Trodat zapraszamy do zapoznania się z krótkimi filmikami
Pieczątka Trodat 4912
Pieczątka Wagraf Polan 3
Jak wymienić gumkę w pieczątce

Polecamy pieczątki wagi superciężkiej

Kategorię tworzą pieczątki Trodat z linii Professional. Te pieczątki są czystsze i szybsze. Podwyższonej jakości stal nierdzewna gwarantuje stabilność, niezwykłą wytrzymałość i bezawaryjną pracę

Trodat Professional 5212

Ta pieczątka posiada płytkę 116mm x 70mm. Występuje również wersja z datownikiem. Trwałość 400 000 odbić

Trodat Proffesional 5211

Rozmiar płytki tekstowej to 85mm x 55mm. Wersja z datownikiem jest również dostępna.

Produkcja pieczątek Olsztyn, Jaroty, ul. Zakole 17. Reklama

BiB Pieczątki Olsztyn. Inspiracje.

Pieczątka świąteczna

Aktualnie wszelkiego typu pieczątki mogą być wykorzystywanie nie tylko do ułatwiania pracownikom bieżącej pracy, lecz także mogą stanowić doskonałe uzupełnienie marketingowych działań w firmie. Przykładem takiego właśnie stanu rzeczy są pieczątki świąteczne. Do wyboru mamy tutaj te na Boże Narodzenie oraz te na Wielkanoc. W zasadzie oba te typy pieczątek mają identyczną funkcję. Jednak w tym konkretnym przypadku zostaną one zaprezentowane na przykładzie pieczątki wielkanocnej. Tego rodzaju pieczątka wyśmienicie sprawdzi się jako dodatek materiałów promocyjnych i rabatowych przesyłanych wraz życzeniami z okazji tych świąt. Można je również zamieszczać na specjalnych karkach świątecznych albo też papierowych torbach z upominkami na spotkaniu firmowym. Pieczątka wielkanocna może zawierać nie tylko, życzenia i dane firmy, lecz również okolicznościowe obrazki np. jajka, zające bądź motywy religijne. W zasadzie dowolny kształt może przybrać odbicie, gdyż są tutaj możliwe opcje kwadratowe, prostokątne oraz okrągłe.

Datowniki z datą i płytką tekstową

Wśród naprawdę często i intensywnie eksploatowanych form pieczątek należy wymienić chociażby te z datą. Nie powinno zatem nikogo zaskoczyć, że pieczątka z datownikiem swoje zastosowanie ma od wielu lat. Jest to bowiem powszechnie stosowane narzędzie pracy wykorzystywane w pracy księgowości, urzędach celnych i pocztowych, przychodni oraz kancelarii prawnych. Wspomniane pieczątki z datą to naprawdę bardzo wygodny typ stempla, jaki można z powodzeniem zastosować w biurach.
Od wielu lat dostępne są pieczątki, które oprócz daty są wyposażone również w płytkę tekstową, która umożliwia odbicie specjalnie przygotowanego tekstu.
Przykłady: Rezerwacja 23 LIS 2018 Hotel Jubileuszowy, Wpłynęło dnia 15 Maj 2020 Przyjął Podpis, Sprzęt przyjęty do naprawy 06 Kwi 2019 Podpis, Akceptacja 17 Lip 2018 Podpis
BiB Olsztyn oferuje pieczątki z datą i płytką tekstową w różnych kształtach i wymiarach np. 26mm x 9mm, 41mm x 24mm, 25mm x 5mm

Dzięki takim pieczątkom praca nabierze tempa, bo żmudne wpisywanie daty stanie się bardziej automatyczne. Nie będzie nikt już musiał tracić czasu, a więc można za sprawą takiego stempla podnieść efektywność pracy i skrócić obsługę klienta. W przypadku pieczątki z datą niezmiernie ważna jest jakość wykonania, ponieważ tutaj dokonuje się w ciągu dnia naprawdę wielu odbić. Tym samym kiepska jakość sprzętu odbijające może znacznie obniżyć efektywność. Oprócz trwałości pieczątki te powinny mieć szybkoschnący tusz, który nie będzie powodować zabrudzeń i plam.

Więcej inspiracji znajdziesz TU Spraw, aby Twoja pieczęć stała się ozdobą każdego druku, który ostemplujesz.

BiB Pieczątki Olsztyn, Jaroty. Zapraszamy

 
 
Produkcja pieczątek Olsztyn, Jaroty, ul. Zakole 17. Reklama

Sprawdź też

Bestsellery

Wizytówki firmowe

Folia dwustronna, zaokrąglone narożniki, format karty bankowej

Strona internetowa

Dostosowana do urządzeń mobilnych. Efektowna i szybka.

Baner reklamowy

Indywidualne opracowanie. Odporność na warunki atm. i UV

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Średnia ocena
5 based on 45 votes
Firma
BiB Olsztyn
Nazwa produktu
Pieczątki Olsztyn
Cena
PLN 40
Produkt dostępny
Available in Stock