Pieczątki Trodat

Miło nam  poinformować Państwa, że nasza oferta  została wzbogacona o pieczątki firmy Trodat.
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, a rozszerzenie oferty  zainspirowane zostało dużą popularnością, jaką cieszą się pieczątki Trodat.

Pieczątki Trodat Printy 4912

Kilka słów na temat pochodzenia firmy Trodat.

Trodat ma swoje korzenie w Austrii, ale jej działalność wykracza daleko poza granice tego państwa. Dziś grupa Trodat ma ponad trzydzieści podmiotów zależnych w różnych krajach i zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Jak podają ogólnodostępne źródła obroty międzynarodowej grupy Trodat za rok 2011 wynosiły 137,1 milionów euro. Rozwijając się zkonsekwentnie od dziesięcioleci, firma Trodat stała się światowym liderem produkcji pieczątek automatycznych oraz zdominowała rynek grawerowania, znakowania i cięcia laserowego za pomocą systemów Trotec.

Pieczątki Trodat – bogata oferta

Dzięki wszystkim produktom oraz współpracy spółek zależnych Trodat  oferuje swoim klientom wszystko, co jest związane z pieczątkami. Partnerzy handlowi oraz klienci z całego świata od wielu lat doceniają filozofię wartości dodanej tej firmy.
Produkty stemplarskie Trodat są innowacyjne i nadają się do wszelkich zastosowań. Siostrzana firma Trotec zapewnia natomiast producentom pieczątek odpowiednią technologię, umożliwiając im wytwarzanie produktów stemplarskich dających niezmiennie czyste i piękne odbicie.

Dzięki znakomicie rozbudowanej sieci dystrybucji Trodat dostarcza swoje produkty do klientów w ponad 150 krajach na całym świecie – udział eksportu wynosi ponad 98%. Jednak firma bynajmniej nie zamierza spocząć na laurach. Pracuje nieustannie nad strategią dotyczącą przyszłości firmy, mającą na celu nie tylko zabezpieczenie jej dalszego istnienia, ale przede wszystkim zapewnienie rozwoju we wszystkich dziedzinach. Takie podejście sprawia, że zaufanie do firmy,  a przez to jej produktów rośnie.

Wydawać by się mogło, że era pieczątek w dobie Internetu powinna się kończyć. Jednak ze względu na przydatność tego typu urządzeń dla skracania sobie czasu pracy i prostego uwiarygodniania dokumentów pieczątki wciąż są potrzebne. Historia pieczęci jest prawie tak stara, jak historia pisma i nie zanosi się na to, aby odeszła do lamusa. Bez względu na wszystko jesteśmy przywiązani do pewnych dobrych tradycji i nie powinniśmy z nich rezygnować.

tagi: pieczątki Trodat Olsztyn, Trodat Olsztyn

Oceń (5 gwiazdek lub mniej)
product image
Ocena średnia
5 based on 1 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Pieczątki Trodat
Cena netto
PLN 44,72
Dostępność
Available in Stock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *