Potykacze Olsztyn

Potykacze to skuteczny i niedrogi sposób na skierowanie Klientów „z ulicy” wprost do sklepu, gabinetu, salonu, zakładu, warsztatu…
BiB Olsztyn proponuje Państwu

  • tanie potykacze z PCV za 150 zł netto – Sprawdź szczegóły
  • oraz droższe stabilne, dwustronne potykacze z miejscem na plakaty – cena od 280 zł netto

od A1 (594mm x 841mm) poprzez B2 (500mm x 700mm) do B1 (700mm x 1000mm). W podanej cenie potykacza uwzględniamy dwa plakaty reklamowe Państwa firmy wraz z jednym opracowaniem graficznym.

BiB poleca stabilne potykacze Olsztyn, Zakole 17

Dlaczego właśnie ten typ potykacza najbardziej się sprawdza?

Odpowiedź jest prosta. Jest bardzo solidny,  wystarczająco duży, stabilny, łatwy w montażu i demontażu, trwale chroni plakaty reklamowe, które w bardzo prosty sposób można wymieniać.

Oto króciutki opis wymienionych walorów:

1.
solidność i stabilność

zapewniają ją  potykaczowi materiały, z których jest zrobiony. Plecy każdej części wykonano z blachy, co sprawia że cała konstrukcja stanowi zwartą całość. Rozstaw nóżek jest również dobrany odpowiednio, więc stojąc, nie chybocze się i łatwo nie przewraca.

2. ochrona materiału reklamowego

dzięki zastosowaniu grubej folii do przykrycia plakatów ich powierzchnia jest dość dobrze chroniona przed zniszczeniem w czasie składania, rozkładania i transportu. Nie są również narażone na inne rodzaje nieumyślnie lub umyślnie spowodowanych uszkodzeń.

3. łatwość transportu, montażu i demontażu

po złożeniu potykacz stanowi element płaski i dość lekki, więc łatwo go przenosić  samodzielnie i transportować w samochodzie. Zajmuje bardzo mało miejsca, kiedy zachodzi potrzeba zmagazynowania lub schowania po zamknięciu lokalu. Wstawia się go do pomieszczenia i opiera o ścianę. Wymiana plakatów to nawet mniej niż 5 minut.

4. wielkość

potykacz jest tak skonstruowany, że po dwóch stronach umieszcza się na nim plakat formatu A1, czyli w wielkości umożliwiającej optymalną ekspozycję treści.

5. wyposażenie

proponowana przez nas oferta potykacza to kompletnie wyposażone, gotowe do użycia urządzenie z Państwa plakatami reklamowymi, umieszczonymi po dwóch stronach

Uwaga:
Na każdej stronie może być również  zupełnie inna treść, ale w tym przypadku należałoby skonsultować cenę ze względu na konieczność przygotowania dwóch różnych plakatów, co nie jest tym samym, co dwóch jednakowych. Podana poniżej opcja cenowa dotyczy jednakowych plakatów.

BiB poleca stabilne potykacze Olsztyn, Zakole 17

Zachęcamy do korzystania z naszych ofert i przypominamy, że kompletując zamówienia  w pakiety możecie Państwo skorzystać z bonusów dotyczących stałej obsługi. Ten numer jest dyspozycji – 694 668 186

 

tagi: potykacze Olsztyn, potykacze metalowe

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 10 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Potykacze
Cena
PLN 280
Produkt dostępny
Pre-Order Only

Dodaj komentarz