Projekt wizytówki

Profesjonalny projekt wizytówki

Cena projektu wizytówki wykonanego przez BiB wynosi 45 zł
Cena dotyczy projektu wizytówki jednostronnej, którą grafik wykona w czasie ok. 1 godziny. W cenę nie wliczony jest koszt materiałów w postaci logotypu lub zdjęć, które należy dodatkowo wykonać lub zakupić. Opracowanie grafiki logotypu lub zakup fotografii ustala się oddzielnie i w taki sposób, aby Klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany. Więcej informacji znajdziesz na stronie Wizytówki Olsztyn

projekt-wizytowki

Kilka słów o wizytówce

Wizytówka to wdzięczne i niezwykle poręczne medium reklamowe. W wizytówki można zaopatrzyć bardzo tanio i w łatwy sposób przekazywać je swoim aktualnym i przyszłym klientom. (Zobacz na Wiki) Każda okazja spotkania z potencjalnymi Klientami to szansa na pozostawienie po sobie zarówno miłego wrażenia jak i anonsu o prowadzonej działalności. Jeśli zaistnieją jednocześnie obie sytuacje to prawdopodobieństwo, że osoba, z którą mieliśmy kontakt zwróci się właśnie do nas w przypadku wystąpienia potrzeby nabycia określonego towaru lub usługi, których dostarczaniem zajmuje się nasza firma będzie bardzo duże. Dlatego też każdy przedstawiciel firmy powinien być zawsze zaopatrzony w jej wizytówkę.  Koszt jednostkowy takiego przedsięwzięcia jest naprawdę niewielki w porównaniu z mocą oddziaływania takiej formy reklamy.

Dlaczego warto zamówić profesjonalny projekt wizytówki?

Wydaje się, że zaprojektowanie wizytówki to jedna z najprostszych prac graficznych i każdy, kto dysponuje komputerem i jakimś programem graficznym może sobie taki projekt przygotować sam. Teoretycznie tak, bo jak mówią o gustach się nie dyskutuje. Jednak jeśli taki projekt ma spełniać wszelkie wymagania profesjonalnego przygotowania do druku w przypadku skomplikowanych grafik, zdjęć i doboru barw, to z pewnością szybciej i oszczędniej będzie zlecić to fachowcom. Ponadto kiedy czas poświęcony na przygotowanie autorskiego projektu z uwzględnieniem naszych zdolności  graficznych i plastycznych oraz wyobraźni przekroczyłby limit, w którym mieściłaby się jeszcze doza przyjemności z pracy, to całe przedsięwzięcie nie będzie miało sensu, ponieważ nie spełni naszych oczekiwań ani co do efektu końcowego, ani co do przebiegu pracy, która może okazać się zbyt męcząca. W rezultacie ogólnie efekt będzie taki, że nasza satysfakcja też będzie zerowa. Zlecenie przygotowania projektu wizytówki firmowej profesjonalistom to z pewnością komfort i wygoda.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji sprawdź światowe trendy w zakresie projektowania

Dodaj komentarz