Rollupy

BiB Olsztyn poleca rollupy

  • wyższej jakości – cięższe i bardziej stabilne
  • ekonomiczne

Zadzwoń 694 668 186 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Przykłada tła rollupy Olsztyn, Zakole 17

Rollupy, kilka słów na temat

Rollupy to forma reklamy która stale zyskuje na popularności. Jest to reklama drukowana na dobrej jakości materiale, który w łatwy i szybki sposób możemy zwinąć i zapakować. Sprawny i szybki montaż oraz skuteczny system promowania projektu powoduje coraz częstsze wykorzystanie w różnego rodzaju prezentacjach. Zastosowanie statywu sprawia, że możemy ustawić go niemal wszędzie. Istnieje całe grono firm produkujących tego typu stojaki reklamowe. Wydrukować na nich można niemal wszystko, wystarczy dostarczyć firmie projekt w programie graficznym. Często są one wyposażone w torby dodatkowo zwiększające mobilność całego zestawu. Warto wspomnieć o aluminiowej wytrzymałej konstrukcji, która sprawia, że ciężar całej konstrukcji jest bardzo niski.

Nowoczesny rollup cechuję się niebanalnym i eleganckim designem co poprawia odbiór prezentowanej reklamy. Prezentowana przez nas grafika jest doskonale zabezpieczona w kasecie umożliwiając wielokrotne wykorzystanie. Na rynku mamy do wyboru wiele modeli i rozmiarów, każdy znajdzie model odpowiadający potrzebom. Ponadto do produkcji baneru stosuje się różnorakie materiały syntetyczne takie jak PCV czy poliester zapewniające odporność na różnorakie warunki i przedłużające trwałość grafiki. Ważnym aspektem jest również sama treść przedstawiona na materiale. Dobrze opracowana grafika na pewno przyciągnie potencjalnych klientów czy zainteresuje zebranych na prezentacji. Żywe kolory i czytelny układ treści uatrakcyjniają nasz materiał. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego grafika który znakomicie zaprojektuję naszą reklamę. Nic nie stoi na przeszkodzie aby tego typu statyw był stałym elementem wnętrza przyciągającym uwagę klientów.

Coraz częściej możemy je spotkać w holach firm czy na uniwersytetach. Doskonale pasują one do nowoczesnego wystroju wnętrza i w razie potrzeby mogą zostać szybko zdemontowane czy przeniesione. I choć rollupy posiadają pewne ograniczenia (są na przykład nieodporne na przeciągi i łatwo można je przewrócić, tanie, chińskie konstrukcje rollupów pozostawiają wiele do życzenia) to dobrze zaprojektowany baner tego typu jest dobrą i skuteczną reklamą i nic nie wskazuje na to by jego popularność w najbliższym czasie spadła.

Inspiracje znajdziesz TU a nam zleć projekt i druk

Dodaj komentarz