Tanie ulotki

Tanie ulotki z drukarni BiB

Bardzo tanie ulotki za 119zlTylko teraz tak tanio

Oferujemy 1000 szt. ulotek A5 z projektem, w magicznej cenie 119 zł netto + VAT (Oferta dotyczy ulotek jednostronnych na papierze offsetowym 90 gram)

ZAMAWIAM

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi kompleksowej – projekt, druk, dostawa. Ulotka reklamowa to rodzaj reklamy więc powinna posiadać wszystkie cechy najlepszej reklamy. Zapewniamy Państwa, że nawet tanie ulotki BiB posiadają takie właśnie cechy. Wystarczy, że określicie przedmiot sprzedaży a drukarnia BiB przygotuje taki projekt, który zapewni pełną satysfakcję z zamówienia.

Zadzwoń 694 668 186 lub wypełnij formularz

Tanie ulotki z Drukarni BiB

Ulotka to…

Ulotka to bardzo często wykorzystywany sposób na reklamowanie się. Mała inwestycja przynosi w tym przypadku łatwą i jednostkowo niedrogą możliwość indywidualnego dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów w wybranych rejonach miast i innych miejscowości. Jeśli mamy możliwość przeprowadzania taniego kolportażu, to jest to dobry sposób przekazania odbiorcom dużej ilości informacji. Jednak, aby taka ulotka spełniła swoja funkcję powinna spełnić kilka najważniejszych wymagań, co do takiej formy przekazu. Przede wszystkim powinna zawierać elementy, które zaciekawią lub zainteresują każdego, kto ją weźmie do ręki. Takim elementem jest jakaś szczególna fotografia lub infografika. Przykuje ona wzrok zanim ulotka wyląduje w koszu pozostawiona tam przez  zniecierpliwionego nadmiarem reklam właściciela skrzynki na korespondencje lub obdarowanego przechodnia. Kiedy już ten moment wstępnego zainteresowania nastąpi nie można pozostawić odbiorcy z suchymi, niczym nie różniącymi się od innych informacjami.  Właśnie w tym momencie powinien on natrafić na coś naprawdę ciekawego, na coś, czemu poświęci dłuższą chwilę, podczas której będzie mógł na tyle utożsamić się z autorem, czyli firmą, która zaprasza go do siebie, aby naprawdę chciał się zastanowić, czy nie warto z takiej oferty skorzystać. Ta informacja to z jednej strony chwyt reklamowy, a  z drugiej coś prawdziwego, co powinno wyróżnić daną firmę na tle konkurencji i przemówić do potencjalnego klienta, przekonując go do skorzystania  z oferty. Ten zagadkowy opis pomysłu na reklamę dotyczy indywidualnego podejścia do każdego Zamawiającego i jego oferty a więc i do sposobu sprzedaży. Zamawiając u nas swoje ulotki będziecie mogli z niego skorzystać. Dawne sposoby reklamy, kiedy wystarczyło podać produkt lub usługę i kontakt przechodzą do lamusa, w związku z nadmiarem produktów i usług.  Żeby się dostać przed szereg konkurentów trzeba potencjalnego klienta czymś zaskoczyć.
Inspiracji możesz poszukać TU

Tanie ulotki Olsztyn, Zakole 17 Drukarnia BiB

Dodaj komentarz