Wizytówki gratis. Darmowe wizytówki

Zapraszamy do skorzystania z promocji Wizytówki gratis. Darmowe wizytówki

wizytowki-gratis-darmowe-wizytowki nazwa obrazka
W naszych promocjach nie zapłacisz ani grosza za profesjonalne wizytówki firmowe, wykonane przez grafika doświadczonego w marketingu i skutecznej reklamie.

Kilka słów o promocji

Jeżeli posiadasz firmę, to wiesz dobrze o tym, że prowadzenie strony internetowej na wysokim poziomie wymaga dużego zaangażowania i jeszcze więcej czasu. Jeżeli nie robisz tego samodzielnie koniecznie powinieneś zaangażować doświadczonego webmastera współpracującego z grafikiem, copywriterem i pozycjonerem na wysokim poziomie.  Współpraca ze znawcami tych tematów pozwoli Tobie zebrać  odpowiednio duże grono osób wizytujących Twoją stronę internetową, z którego wyłoni się grupa dobrych klientów Twojej Firmy. Z grubsza rzecz ujmując tak to właśnie powinno działać.
Zatrudnienie 4 osób wiąże się z dużymi kosztami, które powiększą się znacznie w sytuacji, kiedy każdy sobie rzepkę skrobie. Uwierzcie mi, że bardzo często dochodzi do przysłowiowego „samodzielnego skrobania rzepki”. Ma to miejsce nawet wtedy, gdy webmaster, grafik, copywriter i pozycjoner będą zatrudnieni fizycznie w Waszej Firmie. Sytuacja ma się jeszcze gorzej, kiedy będą zatrudnieni w różnych firmach.
Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie osoby, która posiada duże doświadczenie w reklamie i pisaniu tekstów reklamowych, potrafi tworzyć grafiki atrakcyjne dla oka, potrafi konfigurować strony internetowe i doskonale pozycjonować. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie najlepsze – Jestem przekonany, że przyznacie Państwo mi rację.
Natychmiast powstaje pytanie: Czy osoba, która zaprojektował dla mnie stronę internetową zrobiła to na odpowiednio wysokim poziomie? Czy właściwie nią dba i publikuje na niej nowe treści? Czy infografiki, które umieszcza na Państwa stronie, aby na pewno są zachęcające? Czy strona jest wyświetlana dostatecznie wysoko w wyszukiwarkach?

Zatrudnij specjalistę z naszej firmy, który łączy w sobie najlepsze cechy webmastera, copywritera, grafika i pozycjonera. Możesz z nami ustalić oczekiwane efekty i dostosowany do nich poziom wynagrodzenia. Decydując się na takie rozwiązanie unikniesz płacenia składek ZUS, obostrzeń wynikających z Prawa Pracy. Będziesz rozliczał się na podstawie faktury VAT

Dodatkowym zyskiem będą dla Ciebie plusy promocji

Wizytówki Gratis. Darmowe Wizytówki

Ciekawe wzory znajdziesz na businesscardstar.com
Obrazek promocji Wizytówki Gratis Darmowe Wizytówki

 

Dodaj komentarz