Wizytówki z kodem QR

Wizytówki z kodem QR są odpowiednie na dzisiejsze czasy

Nowości – wizytówki z kodem QR

Dzisiejsze czasy cechuje pośpiech, pośpiech… nowoczesne  rozwiązania i urządzenia, które skracają czas zbędnych operacji i obciążania pamięci.

Po co ręcznie wpisywać adres strony do smartfona lub tabletu, jeśli można go po prostu zeskanować i błyskawicznie przejść na stronę, o której informacja znajduje się na wizytówce. W taki sposób funkcjonują dzisiaj ludzie i nie chodzi tu tylko o ludzi młodych. Dzisiaj każdy, kto liczy czas nie chce go tracić na niepotrzebne sprawy, szybko się uczy i wykorzystuje nowe możliwości. Takie drobne udogodnienia jak kod QR są tylko początkiem tego, co nadchodzi. Trudno przewidzieć, jak rozwinie się dalej możliwość zastosowania kodów QR (dodatkowe informacje na temat kodowania znajdziesz tu), ale już dzisiaj widać, że będą one zastępować i wypierać wszystkie języki świata, ponieważ każde wyrażenie można zapisać w postaci odpowiedniego kodu, którego sama treść nie jest nam potrzebna, bo potrzebujemy tylko użyć kodu jako klucza do konkretnych informacji, a użycie go jest maksymalnie zautomatyzowane.

Wizytówki z kodem QR są odpowiedzią na taki stan rzeczy i zapotrzebowanie na rynku. Na wizytówce znajduje się wszystko, co ma zachęcić potencjalnego klienta do zainteresowania się Państwa ofertą teraz lub  w przyszłości. Można powiedzieć, że dzięki kodowi QR przy pomocy nowoczesnego telefonu klient w najprostszy sposób będzie mógł dotrzeć do wszystkich informacji, jakich będzie  o Państwa ofercie i o samej firmie będzie potrzebował – w dowolnym miejscu, w jakim się znajdzie i w najprostszy możliwy sposób. Taka będzie najbliższa przyszłość rozprzestrzenia się wszystkich  informacji i korzystania  z nich.

Projektanci BiB zadbają o to, aby Państwa wizytówka miała najbardziej pożądane cechy dobrej reklamy i wizytówki firmowej, a oprócz tego zaopatrzą ją oczywiście w  kod QR.

Oprócz wizytówek możecie Państwo zamówić u nas wszelkie druki potrzebne w firmie: ulotki, plakaty, kalendarze… oczywiście z kodem QR. Zapraszamy do tanich zakupów w pakietach.

Wizytówki z kodem QR – projekt, druk, dostawa z drukarni  BiB

 

Dodaj komentarz