Zaproszenia ślubne

BiB poleca efektowne zaproszenia ślubne. Możesz zdecydować się na wersję ekonomiczną lub wybrać jedną z wersji stylowych. Zadzwoń 694 668 186

BiB poleca zaproszenia ślubne Olsztyn Jaroty ul. Zakole 17

Przykładowe parametry zaproszenia ekonomicznego

  • format A5 – 148mm x 210mm (po złożeniu A6 – 105mm x 148mm)
  • materiał – kartonik offsetowy 350 gram
  • zabezpieczenie – lakier dyspersyjny
  • kolorystyka CMYK – (full color 4 plus 4 )
  • indywidualny projekt
  • nakład 300 egz.
  • cena 1,5 zł netto plus 23% VAT/szt. (1,85 zł brutto)

Oferta w zakresie poligrafii ślubnej

 

Zaproszenia ślubne

W każdym przypadku organizacja wesela to niemałej wagi wydarzenie. Skutkiem tego czeka nas podczas jego organizacji wiele pracy. Dodatkowo sporo nowożeńców pragnie się w jakiś sposób wyróżnić. Nie dziwi zatem fakt, iż pary dążą do tego, aby to ich ślub był wyjątkowy i najbardziej oryginalny. Jest wiele aspektów mogących przybliżyć ich do tego celu, przy tym jednym z bardziej zapomnianych elementów bywają zaproszenia ślubne.

Dzieje się tak dlatego, że w większości przypadków wspomniany aspekt jest najczęściej traktowany z mniejszą uwagą i raczej wybiera się tradycyjne rozwiązania. Jednakże należy tutaj koniecznie zaznaczyć, że zaproszenie jest nie tylko zawiadomieniem o uroczystości. Często zostawia się je na pamiątkę. Czasem przechowuje się je razem z innymi zaproszeniami, a niektórzy umieszczają je w albumach z rodzinnymi i okazjonalnymi fotografiami. Jest taki zwyczaj, że młodzi obdarzają gości zdjęciami i okolicznościowymi filmami. Jeśli zaproszenie znajdzie się wśród tych pamiątek to po latach będzie przypominać o niezwykłym dniu dwojga ludzi, którzy zdecydowali się wyruszyć we wspólną życiową podróż.

Oryginalne zaproszenie na typową uroczystość

jest to swego rodzaju nisza i tym samym warto sprawić, aby wysyłane przez nas zaproszenia ślubne charakteryzowały się dużą dozą oryginalności. Jest wiele aspektów wpływających na formę zaproszenia na nasz ślub, a wśród nich góruje ich wygląd. Mamy tutaj naprawdę szerokie pole do popisu. Można dostosować do swoich potrzeb nie tylko papier, ale i czcionkę. Mile widziana jest zawsze niepowtarzalna i bardzo osobista treść zaproszenia, nietypowa szata graficzna oraz forma wykonania całości. Istnieje prawdziwy ogrom możliwości i zawsze znaleźć warto takie formy wyrazu, aby zaproszenia ślubne dopasować do swoich preferencji i jednocześnie mile zaskoczyć przyszłych gości.

Treść zaproszeń ogólna, czy bardziej zindywidualizowana?

To zawsze zależy od kilku rzeczy. Po pierwsze zaproszenia indywidualne są bardziej eleganckie, ale niestety bardziej pracochłonne, więc droższe. Po drugie trzeba zacząć je przygotowywać z dużym wyprzedzeniem, a przed zaślubinami zawsze czasu jest zbyt mało.Najbezpieczniejsze są zaproszenia, do których dokłada się lub wkleja wkładkę przygotowaną oddzielnie od okładki. Wówczas można uniknąć wielu problemów i dodatkowych kosztów.

Inspiracje zagraniczne?

BiB poleca zaproszenia ślubne

BiB - zaproszenia ślubne

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 10 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Zaproszenia ślubne
Cena
PLN 1,5
Produkt dostępny
Available in Stock