Zaproszenia vintage

Zapraszamy do skorzystania z oferty zaproszenia vintage

Zaproszenia vintage

Zaproszenia vintage – twórcze mieszanie stylów

Jednym z elementów planowania i organizacji ślubu jest wybór stosownych zaproszeń. Oferta rynkowa jest szeroka na tyle, że na pewno znajdziemy coś odpowiedniego, bez względu na to, czy bardziej cenimy klasykę czy nowoczesność. Dużą popularność zyskały w ostatnim czasie zaproszenia vintage. Jak sama nazwa wskazuje, zostały one zaprojektowane w sposób nawiązujący jednoznacznie do wcześniejszych epok. Choć możemy odnaleźć w nich elementy charakterystyczne dla minionych dekad, to samo zaproszenie świetnie wpisuje się swoim wyglądem w obowiązujące aktualnie trendy. Zaproszenia vintage, niezwykle eleganckie i pięknie wykonane, mogą być prawdziwą ozdobą i pamiątką ważnego wydarzenia. Do wyboru mamy szeroką gamę kolorów, ozdobień i stylów, które możemy ze sobą dowolnie łączyć, uzyskując niepowtarzalny, oryginalny efekt. Istnieje możliwość wybrania spośród gotowych już wzorów albo stworzenie własnego projektu. Swój pomysł warto przedstawić profesjonalistom, którzy z pewnością zaprojektują zaproszenie zgodnie z naszymi oczekiwaniami i sugestiami.

Najczęściej stosowane ozdobniki

Kompozycja zaproszenia dotyczy z jednej strony wyboru ilości stron, wielkości oraz kształtu. Z drugiej decyzji co do techniki i użytych materiałów. To znaczy tego, czy zaproszenie będzie drukowane, perforowane, czy może zostaną w nim połączone różne techniki, na przykład druk i doklejanie elementów z tkanin (koronek, wstążeczek), cekinów, koralików, ozdobnych elementów z różnych rodzajów papieru. Każde zaproszenie może być zupełnie zwyczajne, można powiedzieć standardowe lub niepowtarzalne, wymyślone tylko na te jedną, szczególną okoliczność.

Kiedy będziemy mieli gwarancję niepowtarzalności zaproszenia?

Taką cechę zapewni nam użycie w zaproszeniu reprodukcji osobistych zdjęć, na przykład wkomponowanych w jakieś zabawne lub stylowe ramy. Takim wyróżnikiem będą również materiały ozdobne, których nie można dziś kupić w każdym sklepie, na przykład koronki z sukni ślubnej mamy lub babci. Po każdej uroczystości pozostają tradycyjnie fotografie lub filmy. Dziś jedne i drugie otrzymujemy najczęściej po imprezie w postaci zapisu cyfrowego, dlatego też zaproszenie jako pamiątka uroczystości nabiera szczególnego znaczenia, zwłaszcza dla osób sentymentalnych, które lubią kolekcjonować rodzinne pamiątki.

Zamów zaproszenia w BiB Olsztyn. Inspiracje znajdziesz np. TU 

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 6 votes
Firma
BiB
Nazwa produktu
Zaproszenia Vintage
Cena
PLN 1,50
Produkt dostępny
Available in Stock

Dodaj komentarz