Zawieszki na klamkę

Zawieszki na klamkę oraz ulotki o różnych kształtach to nowa propozycja BiB.
Wykonamy dla Państwa, zawieszkę/ulotkę o dowolnym kształcie. Idealny dobór kształtu zawieszki spowoduje maksymalizację zainteresowania potencjalnego Klienta.

BiB proponuje zawieszki na klamkę Olsztyn, Zakole 17
Na zdjęciu powyżej prezentujemy zawieszki na klamkę sztancowane jednym z posiadanych przez nas wykrojników. Całkowite wymiary tych zawieszek – razem z wieszakiem to:

  • szerokość – 140mm
  • wysokość – 212mm

Cena 1000 takich zawieszek wynosi 690 zł netto plus VAT 23% i uwzględnia cenę projektu

Najtańsze zawieszki

Najtańszą zawieszką na klamkę jest ulotka w formacie DL z naciętym krzyżykiem, który idealnie dopasowuje się do średnicy klamki.

Cena takiej zawieszki to 395 zł netto plus VAT za 1000 sztuk. (druk jednostronny na papierze kredowym 115 gram)

Zawieszki na klamkę to doskonała oferta dla firm o zasięgu lokalnym

Zawieszki jeszcze tańsze


Jeszcze tańszą formą zawieszki jest zwykła ulotka DL. Taką  ulotkę można po prostu położyć lub zamienić w zawieszkę. Sprawdź na filmie, jak samodzielnie wykonać zawieszkę na klamkę?
Koszty samodzielnego wykonania zawieszek na klamkę z gotowych ulotek DL:

  • Gumki recepturki 1000 szt. – ok. 20 zł
  • Koszt pracy – ok. 50 zł – 12 sekund x 1000 = 12 000 sekund   = 3godziny i 20 minut

Uwaga: dołączone gumki zdecydowanie powiększą objętość spakowanych ulotek. Ulotki będą przez to narażone na pogniecenie i staną się niewygodne w transporcie.

Zawieszki na klamkę. Dla kogo?

Nasze zawieszki na klamkę sprawdzają się również jako zawieszki na lusterko wsteczne w samochodzie. Pracownik warsztatu samochodowego, lakierni samochodowej, firmy ubezpieczeniowej… może taką zawieszkę umieścić bezpośrednio przed oczami kierowcy – właśnie na lusterku wstecznym.
Zawieszki na klamkę sprawdzą się doskonale jako reklama firm o zasięgu lokalnym, osiedlowym. Kampania reklamowa z użyciem zawieszek reklamowych na klamkę zostanie zauważona przez wszystkich mieszkańców budynku wielorodzinnego. Na przykład osoba mieszkająca na drugim piętrze zauważy, że wiszą na klamkach u wszystkich sąsiadów na niższych piętrach. A kiedy podejdzie do swoich drzwi to taka zawieszka z całą pewnością nie umknie uwadze.

Właściciel pizzerii może przy użyciu zawieszek informować o cenach i promocjach w swoim lokalu.
Szefowa nowego salonu kosmetycznego może zaproponować promocję, dzień otwarty lub specjalne ceny wybranych zabiegów kosmetycznych.
Mechanik samochodowy może zaprosić na sąsiedzką promocję – na przykład bezpłatny wiosenny przegląd samochodu.
Zachęcające hasło reklamowe, atrakcyjne zdjęcie i promocyjna cena są jak zwykle wskazane przy takich akcjach. Służymy pomocą w projektowaniu i druku zawieszek reklamowych oraz wszelkich innych – typowych i niestandardowych form reklamy

Zamów zawieszki na klamkę – skuteczną formę reklamy

Zaznacz 5 gwiazdek (lub mniej)
product image
Średnia ocena
5 based on 6 votes
Firma
BiB Olsztyn
Nazwa produktu
Zawieszki na klamkę
Cena
PLN 690
Produkt dostępny
Available in Stock

Dodaj komentarz